anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dla SONY XD9305 oczekuję działań i odpowiedzi !

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Dla SONY XD9305 oczekuję działań i odpowiedzi !

Otóż zakupiłem ten telewizor w wersji 65" w sierpniu czyli po 4 miesiącach jego użytkowania czas najwyższy napisać co mnie boli a tym bardziej co jest do poprawienia nie będzie o obrazie bo ten jest baaaardzo dobry według mnie android super był to powód dlaczego też kupiłem ten TV zresztą marka SONY u mnie w domu jest wiodącą od wieeelu lat.Wychodzi już kolejny model XE93 a ilość rzeczy do poprawy w już "starym" modelu trochę niepokoi. To trochę niepoważne traktowanie klienta no chyba ,że tak ma już zostać i uważacie ,że tak ma być ale do rzeczy:
1.Czytanie dysku HDD 1TB 3.0 po USB 3.0 to czas 12-13 minut gdzie zainstalowany KODI widzi dysk praktycznie natychmiast to normalne ?
2.HDR tryb do wyboru w opcjach obrazu na YouTube z satelity nie ma takiej możliwości i nie jest rozpoznawalny po module CI+ na programie ,który jest nadawany w HDR.
3.Mysz - dlaczego na ekranowej klawiaturze po podłączeniu myszy nie można zatwierdzać znaków myszką na wspomnianym wyżej Kodi nie ma takiego problemu skakanie pilotem to nie rozwiązanie to półśrodek.
4.Do poprawy całe oprogramowanie tunera satelitarnego w kwestii szybkości działania oraz jego funkcjonalności patrz układanie kanałów cyfrowych to tragedia po prostu dla kogoś z SONY niech ręcznie przestawi np.kanał nr 1232 na pozycję pierwszą będzie wiedział o czym piszę wiem jest SonyEdit co nie wpływa na to aby to poprawić.
5.Mam nadzieję,że będzie możliwość rozbudowania pamięci o pendrive jak to zostało obiecane na Androidzie 6.0 (jeżeli go dostanie model XD jeżeli TAK to w końcu kiedy ?).
6.Jaki związek ma podłączenie słuchawek do regulacji dźwięku a raczej jego braku ? Oczywiście nie spodziwam się ,że będę mógł regulować efekty przestrzenne ale brak możliwości użycia korektora na słuchawkach uważam ża absolutnie nieuzasadnione tony wysokie i niskie chcę po prostu regulować.
7.PiP PAP jakie są przyczyny jego braku w tym modelu ?
8.Brak diody na standby choćby żarzenie się a może dioda od podłączonego HDD ma spełniać te zadanie :P.
9.Brak timeshift oraz trybu pauzy podczas nagrywania.

10.Dlaczego nie jest odłączane zasilanie na wejściach USB po wyłączeniu TV i przejściu go w głębszy stan czuwania dysk HDD pracuje non stop ! Uszkodziłem już 2 pendriv'y ale nie mam pretensji może przypadek jedno co wiem były cały czas w TV na raz przestały działać nawet komputer już ich nie widzi ! Jednak dysk HDD odłączam już bo widziałem często po nocy ,że ciągle działa i nieprawdą jest co czytałem na tym forum od SONY ,że dyski są wyłączane.
11.Ładowanie na dwa razy EPG pojawia się znika aby znów się pojawić.
Na koniec zdało by się pozbycie tej szarej planszy ,która jest wszechobecna po prawie każdym wejściu do aplikacji.Proszę o odniesienie się do każdego punktu  kogoś z SONY na jedną odpowiedź czekam już ze 2 tygodnie miałem ją dostać po weryfikacji :).Uważam ,że dałem ciężkie pieniądze za ten TV i chciałbym aby był to TV ,który mnie raduje a nie denerwuje.Oczekuję rzeczowych odpowiedzi widziałem już tutaj takiego posta ponumerowane zagadnienie odpowiedź do każdego.Pozdrawiam !

40 ODPOW. 40
profile.country.PL.title
brysiu54
Poszukiwacz

Pewnie chodzi o to by w przypadku awarii Twojego TV pozbawić Cię gwarancji.