anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Do administratorów proszę o pomoc w odzyskaniu konta

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Gienekpa
Poszukiwacz

Do administratorów proszę o pomoc w odzyskaniu konta

Miałem na stronie Sony założone konto jako gienek_pa link do profilu klik. E-maila celowo nie podaje, lecz administracja może sobie ten adres e-mail sprawdzić. Problem z moim kontem zaczął się gdy chciałem na moim telewizorze smart TV dodać konto sony. Podczas zakładania konta w telewizorze pojawiła się informacja, że na adresie e-mail który wpisywałem, jest założone inne konto sony i należy te konta połączyć. Gdy spróbowałem połączyć konta to pojawiła się informacja, że wpisywane przeze mnie hasło jest nieprawidłowe. Spróbowałem odzyskać hasło. Otrzymałem nawet e-mail z instrukcją jak to zrobić. Po kliknięciu w link otrzymałem informację, że powinienem wpisać swoją datę urodzenia. Po wpisaniu daty urodzenia dostałem informację, że ta data jest nieprawidłowa. Kurcze, przecież wiem kiedy się urodziłem. Niestety nie udało mi się założyć konta w telewizorze a na dodatek straciłem możliwość korzystania z tego forum, ponieważ otrzymuję przez cały czas informację, że hasło jest nieprawidłowe. Chciałbym odzyskać wspomniane na początku tego postu konto ponieważ mam na nim zarejestrowanego trochę sprzętu produkcji Sony.

Czy ktoś z administracji byłby w stanie pomóc mi odzyskać moje poprzednie konto klik?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

Już wszystko działa i właśnie piszę ze swojego starego konta. Dziękuję wszystkim za pomoc.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

@Gienekpa

Wysłałam zapytanie w Twojej sprawie do Supportu, odezwiemy się, jeśli uda nam się uzyskać konkretne wskazówki.

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Gienekpa
Poszukiwacz

I co z moim starym kontem?

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

@Gienekpa 

Dzień dobry, oto wskazówki, jakie udało mi sie uzyskac od Supportu, mam nadzieję, że wyjaśnią choć trochę tę sprawę:

---------

Jeśli klient otrzymał informację o połączeniu kont to musi na ten sam adres mailowy posiadać również konto Sony Mobile lub Playstation. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy z połączeniem kont to związane są one z konfiguracją dwustopniowej weryfikacji, która jakiś czas temu została wprowadzona na kontach Sony Mobile oraz Playstation. W takim przypadku należy w pierwszej kolejności skontaktować się ze wsparciem posiadanego konta celem wprowadzenia zmian w dwustopniowej weryfikacji. Z naszej strony możemy zgłosić prośbę do działu zajmującego się kontami My Sony o reset daty urodzenia, ale jeśli pozostałe konto (konta) będą skonfigurowane niepoprawnie to problem pozostanie.

Podsumowując, w pierwszej kolejności problem należy rozwiązać z Sony Mobile/Playstation, wtedy dostęp do konta najprawdopodobniej zostanie przywrócony. Jeśli nie, to z naszej strony możemy zresetować (poprawić) datę urodzenia, na podstawie której klient może zresetować hasło.

----------

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Gienekpa
Poszukiwacz

Na jaki adres mam wysłać poprawną datę urodzenia dzięki której będę mógł zresetować hasło do konta?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Prześlij na customersupport.pl@eu.sony.com wraz ze swoim adresem mailowym celem dodania daty urodzenia do profilu, jednakże jeśli to było konto PSN lub Sony Mobile, a nie My Sony, to powinieneś się w pierwszej kolejności skontaktować z nimi.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Gienekpa
Poszukiwacz

Pisałem już wcześniej kilkukrotnie na adres e-mail customersupport.pl@eu.sony.com. Niestety bez żadnego odzewu ze strony odbiorcy.

Szczerze powiedziawszy to nie wiem na jakiej witrynie mam założone drugie konto. Próbowałem utworzyć to konto na swoim smart TV. Chętnie skontaktuję się z każdym kto mi w końcu pomoże odzyskać dostęp do mego konta na MySony. Na jaki adres mogę napisać w celu rozwiązania mego problemu z kontem na pozostałych witrynach?

Może najprościej byłoby aby administratorzy usunęli wszystkie moje pozostałe konta i zostawili tylko konto na MySony. Może wtedy samoczynnie powróciłby dostęp do interesującego mnie konta?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Sprawa jest w toku. Czekaj na bezpośredni kontakt.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

Już wszystko działa i właśnie piszę ze swojego starego konta. Dziękuję wszystkim za pomoc.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Cieszymy się, że problem rozwiązany! Pozdrowienia,

Agnieszka_J