anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dzwięk przez hdmi arc

profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

Dzwięk przez hdmi arc

Witam

Po ostatniej aktualizacji do wersji 6.7165 nie mam dźwięku poprzez hdmi arc do amplitunera z aplikacji youtube, player, netflix...

Czy miał ktoś taki problem?

Wcześniej działało wszystko poprawnie...

 

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

Dzwięk działa tylko z aplikacji wbudowanej Media Player odtwarzając film z pendriwe wszystko idzie ok przez hdmi arc.

Ten sam film odpalając z innej zainstalowanej aplikacji, już dzwięku nie ma.

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Mam to samo - o ile NETFLIX działa poprawnie i Amazon też, o tyle HBO, YouTube leży i kwiczy tzn, dźwięku nie ma.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
qset1975
Użytkownik

Czy coś się w waszym temacie poprawiło

 

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

W sumie nie choć udało mi się skontaktować z HBO i dowiedziałem się, że aplikacja HBO Go na platformę Android TV nie obsługuje dźwięku przestrzennego. Suport HBO zasugerował aby połączyć telewizor i amplituner złączem analogowym.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Walczak931
Poszukiwacz

U mnie niestety nie działa dźwięk w żadnej z aplikacji nawet Media Player i odtwarzaniu z pendriva, codziennie sprawdzam czy nie ma nowej aktualizacji. Chyba zgłoszę jako awarię do serwisu i niech przywrócą starszą wersję androida.

profile.country.PL.title
Master57
Poszukiwacz

spróbuj dwa razy. u mnie dopiero za drugim razem łączy  tv (55xg8596) z wieża po hdmi arc. Czyli system audio-mielenie-powrót do głośnik tv-system audio i wtedy dopiero łączy.

profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

Witam

Niebwiem jak u was ale u mnie wszystko działa poprawnie kilka dni temu przypadkowo włączyłem player pl i dzwięk leciał przez hdmi do amplitunera, sprawdziłem youtube i jest oki. W tym czsie nie było żadnej aktualizacji... samo się naprawiło...