anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HDMI ARC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Dawid_DK
Poszukiwacz

HDMI ARC

Siema!
Kupiłem Soundbar LG SJ4, gość z supportu z LG powiedział mi że muszę pozmieniać wyjścia audio w moim telewizorze Sony Bravia KDL-40W605B, na wejście HDMI/ARC. niestety w ustawieniach nigdzie nie mogę tego znaleźć. Może ktoś pomoże? Bądź miał już taki problem? 

Tagi (3)
26 ODPOW. 26
profile.country.PL.title
Michal_TJE.
Użytkownik

zgadzam się w pełni.

takie gadanie nic nie wnosi do dyskusji.

profile.country.PL.title
Marcin-Wawrzeczko.1986
Nowicjusz

Niestety u MNIE tez skonczy się chyba brakiem rozwiązania....jak cos może byc niekompatybilne to nie jest iphone zeby mial inne wtyczki czy coś a nie działa.

Jak mam podpiac optykiem skoro mam więcej urzadzen.ps3 dekoder polsatu.nikak to połączyć😈

profile.country.PL.title
micihol
Użytkownik

@Marcin-Wawrzeczko.1986, ale co do czego podłączyć? iPhone'a do HDMI z ARC?

profile.country.PL.title
Marcin-Wawrzeczko.1986
Nowicjusz

Z tym iphonem to była ironia przecież....

profile.country.PL.title
micihol
Użytkownik

A...

To podzielisz się, co z czym nie działa? Na pewno wielu użytkowników skorzysta z tej wiedzy przy planowaniu zakupów albo walczeniu z problemami.

profile.country.PL.title
sh0dan
Nowicjusz

Niestety problemy SONY z przesyłaniem dźwięku wielokanałowego są powszechnie znane. Wynika to z ingerencji firmy w standardowe API systemu, skutkiem czego aplikacje natywne w większości przypadków podają co najwyżej PCM 2.0, także na wyjście toslink. Zależy to od także chipsetu, MediaTek poprzedniej generacji to klasyka niekompatybilności.

W moim przypadku (KDL-65W855C) ARC nie zadziałał z nową Yamahą RX-S602. HDMI Ctrl ustawiony na obu urządzeniach, a zamiast nawet podstawowego DD 5.1 mam downmix do 2 kanałów. Bieda 😞

 

 

profile.country.PL.title
Beskit78
Użytkownik

Trochę Pana poniosło z tymi "bzdurami".

Konfigurajca Sony 85XH9096 + Yamaha RX777 - połączenie automatycznie wykrywa od wielkiego dzwonu śp Zygmunta. Trzeba zresetować jedno albo drugie urządzenie - wtedy zaskakuje. Alternatywnie musze wejsc w opcje Yamahy, wyłączyć Arc, włączyć z powrotem - zaskakuje. 

Kable 200pln sztuka, bo myslalem że to ich wina.

Poprzednia konfiguracja na 8 letnim Samsungu - działa bez zarzutu, włącza Yamahę 3x szybciej, mniejsze delaye przy podgłaśnianiu Yamahy pilotem of TV. 

 

Coś jest na rzeczy więc zluzuj Pan z tymi "bzdurami"..