anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XH9096 - restarty bez powodu

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

KD-55XH9096 - restarty bez powodu

Witam,

Telewizor kupiony 4.12.2020 i już 2x się zrestartował bez powodu.

Podłączony do dekodera Orange nagle ekran robi się ciemny i po kilkudziesięciu sekundach sie rebootuje.

 

Proszę o konkretną odpowiedź bez sugestii typu reset urządzenia bo nic na nim nie robiłem tylko włączyłem do prądu na kilka godzin więc raczej nie ma co resetować.

 

1. Czy to znana wada sprzętu / oprogramowania?

2. Jeśli nie to jakie informacje Panstwo potrzebują by zdiagnozować usterkę (resetewanie racze zatraca takie informacje i nie jest rozwiazaniem problemu tylko jego maskowaniem)

 

Bogdan

152 ODPOW. 152
profile.country.PL.title
plusio76
Użytkownik

... dlatego tez ciągle powtarzam. Nie ma już innej drogi niż droga sądowa oraz UOKiK.

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

... i trzeba zbierac oficjalne reklamacje i dokumentowac je.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Doradca

Dokładnie wszyscy jedna siłą nie kupować tego gówna, aczkolwiek fajnie się gra i ogląda filmy dobre udźwiękowienie i co z tego błędy na błędach i tak dalej ile można o tym pisać, i podążyć  jak kolega pisze sądowo.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Doradca
profile.country.PL.title
Darek2431
Użytkownik

Tak zgadzam się z wami sony to największy szais z jakim ma do czynienia od  listopada

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

spawniak - przetłumacz to, to wszyscy się dowiemy co tam dałeś w linku.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Doradca

Yyy to że ten pan osobiście skontaktował się z główną siedzibą Sony w temacie wysoko reklamowanego przez firmę  X900H/ XH90 w ramach najlepszego telewizora pod nowa generacje konsol PS5, i otrzymał oficjalną odpowiedz od samych Sony że VRR i ALLM otrzyma oprogramowanie układowe w przyszłej aktualizacji. Sony twierdzi że powstał błąd w informacjach i tabelkach informujących. :slight_smile:

profile.country.PL.title
Domell1
Użytkownik

U mnie źródłem problemem notorycznych restartów okazała się funkcja odpowiedzialna za sterowanie pilotem od telewizora dekoderem VU+, po wyłączeniu parowania od tygodnia ani jednego restartu telewizora.

Co najważniejsze stanowisko pomocy technicznej (polskiej) jest takie, że Sony nie gwarantuje poprawnej obsługi parowania czyli sterowania pilotem od telewizora dekoderem 😕 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Doradca

Moim zdaniem to dekoderem VU+ pilot ma być dostosowany do telewizora a nie telewizor do dekodera pilota.

profile.country.PL.title
Domell1
Użytkownik

Niby masz rację tylko że to telewizor przy podpięciu po hdmi (czegokolwiek) prosi o konfiguracje i sparowanie z pilotem.

Może po prostu wystarczyło by aby nie prosił o parowanie i po temacie by było :slight_smile: