anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65AF8 brak możliwości uruchomienia 4K HDR na konsoli PS5

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Immorti_23
Poszukiwacz

KD-65AF8 brak możliwości uruchomienia 4K HDR na konsoli PS5

Pomimo użycia kabla HDMI 8K 3D HDR (48 Gbps) do połączenia konsoli z TV KD-65AF8 na porcie HDMI4 mam informację z konsoli PS5 o tym, że HDR jest obsługiwany tylko na rozdzielczości 1080p (Full HD) i nie ma możliwości uruchomienia 2160p (4K) z HDR. Konsola pracuje bez problemu w trybie 2160p (4K) bez HRD.

Zmieniłem ustawienia formatu sygnału HDMI na telewizorze na 'rozszerzony' zgodnie z artykułem: https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00167580. Niestety nadal konsola nie umożliwia uruchomienia 4K HDR na tym telewizorze. Jakieś sugestie lub krok, które pominąłem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Immorti_23
Poszukiwacz

Rozwiązanie znalezione. Kwestia dokładniejszego czytania komunikatów i / lub zgłębienia specyfikacji. Okazuje się, że ten telewizor (KD-65AF8) ma tylko dwa porty HDMI działające w trybie 4K / HDR i są to: HDMI2; HDMI3.

Podłączając, więc do HDMI4 nie miałem szans na sukces. Przy podłączeniu do HDMI2 mogę się już cieszyć NextGen w 4K HDR:-)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Może próbuj dzwonić do wsparcia technicznego. Ja nie jestem graczem, ale popytam mądrzejszych siedzących w temacie i dam znać

profile.country.PL.title
Immorti_23
Poszukiwacz

Rozwiązanie znalezione. Kwestia dokładniejszego czytania komunikatów i / lub zgłębienia specyfikacji. Okazuje się, że ten telewizor (KD-65AF8) ma tylko dwa porty HDMI działające w trybie 4K / HDR i są to: HDMI2; HDMI3.

Podłączając, więc do HDMI4 nie miałem szans na sukces. Przy podłączeniu do HDMI2 mogę się już cieszyć NextGen w 4K HDR:-)