anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65XF9005 po aktualizacji do android 9 - HDMI CEC nie funkcjonuje prawidłowo

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Arturro12
Poszukiwacz

KD-65XF9005 po aktualizacji do android 9 - HDMI CEC nie funkcjonuje prawidłowo

Po najnowszej aktualizacji do Androida 9 przestała działać funkcja HDMI CEC wspólnego włączania i wyłączania

W ustawieniach dekodera VECTRY nic nie zmieniałem - HDMI CEC - włączony.

Przed aktualizacją wszystko było ok, wraz z włączeniem dekodera włączał się TV a przy wyłączeniu TV wyłączał się dekoder. 

W TV próbowałem już chyba wszystkich konfiguracji ustawień w menu i nic nie pomaga. 

Czy jest możliwe że po aktualizacji, wymagany jest może kabel HDMI o wyższych parametrach? 

Art

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Jak już ktoś napisał na tym forum: po każdej aktualizacji należy wykonać powrót do ustawień fabrycznych. A już w szczególności przy przejściu na wyższy android tv.

Też miałem problem po tej aktualizacji (telewizor sam się wyłączał co kilka dni) a po resecie ustawień - i niestety poświęceniu trochę czasu żeby wszystko ustawić jak było - wszystko śmiga aż miło.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Jak już ktoś napisał na tym forum: po każdej aktualizacji należy wykonać powrót do ustawień fabrycznych. A już w szczególności przy przejściu na wyższy android tv.

Też miałem problem po tej aktualizacji (telewizor sam się wyłączał co kilka dni) a po resecie ustawień - i niestety poświęceniu trochę czasu żeby wszystko ustawić jak było - wszystko śmiga aż miło.