anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-75XH9096 samoczynne restarty

profile.country.PL.title
WojT20
Użytkownik

KD-75XH9096 samoczynne restarty

Od ostatniej aktualizacji oprogramowania telewizora mam z nim problemy. Co jakiś czas bez powodu obraz się "zamraża" a po chwili następuje restart telewizora. Wczoraj doszło nawet do tego, że skasowała mi się cała lista programów (korzystam z telewizji kablowej i modułu CAM) a telewizor wyszukał ponowne programy TV ale tylko dostępne "z anteny". Dzisiaj musiałem ponownie wyszukać kanały TV kablowej i ustawić je w takiej kolejności jak mi pasuje. Kiedy SONY planuje poprawić to oprogramowanie?

18 ODPOW. 18
profile.country.PL.title
Adoolata
Użytkownik

Witam mam telewizor 75 xh90 96 samoczynne restarty pojawiły się po aktualizacji w tej chwili podłączona konsola ps5 wszystkie porty HDMI podłączone  sterowanie HDMI Bravia sync też i od tygodnia telewizor nie zawiesza się może kogoś to zainteresuje oby tak dalej 

profile.country.PL.title
SzymekKrakow
Poszukiwacz

Właśnie miałem instalować aktualizacje ale widzę że coraz więcej ludzi ma później problem z restartami a nie da się wrócić do poprzedniej wersji.

 

Czy przed aktualizacją telewizor też Ci się restartował?

profile.country.PL.title
Adoolata
Użytkownik

Ja aktualizacje przeprowadziłem po wyciągnięciu telewizora z opakowania nieświadomy tego że może to skutkować samoistnym restartowaniem się telewizora ale czytałem że przed aktualizacją nie było problemów z tym .

profile.country.PL.title
WojT20
Użytkownik

Wczoraj pojawiła się nowa aktualizacja. Zainstalowałem ją i zobaczymy jak będzie działać. Na razie obyło się bez restartu więc jestem dobrej myśli. 

profile.country.PL.title
S3phi40T
Poszukiwacz

Najnowszy soft niby to naprawia: Informacja o tym pliku do pobrania

Korzyści i udoskonalenia
  • Wprowadzenie aplikacji Apple TV.
  • Obsługa sygnału 4K 120 Hz z konsoli PS5™.
  • Obsługa eARC.
  • Nowa funkcja kontroli rodzicielskiej pozwalająca ograniczyć czas oglądania.
  • Rozwiązany problem samoczynnego przełączania się kanałów po zmianie ich kolejności.
  • Rozwiązano problem, który powodował niespodziewany restart telewizora.
  • Rozwiązano problem, który objawiał się klikaniem w telewizorze pozostającym w trybie czuwania.
  • Rozwiązano problem, z powodu którego po podłączeniu konsoli do gier ekran na krótko stawał się czarny.
  • Rozwiązano problem, który powodował zamazywanie się obrazu na telewizorze z doprowadzonym sygnałem w formacie 4K 120 Hz.
Wcześniejsze korzyści i udoskonalenia

Ta aktualizacja wprowadza także poniższe korzyści i udoskonalenia.

  • Ogólna poprawa działania telewizora
Ograniczenia
  • Do użytku tylko w telewizorach sprzedawanych w Europie. Dostępność poszczególnych modeli zależy od kraju.
profile.country.PL.title
WojT20
Użytkownik

Nie jestem pewien czy Sony sobie poradziło. Dzisiaj miałem kolejny restart.

Edit: kolejny restart.

profile.country.PL.title
SzymekKrakow
Poszukiwacz

To nie robię aktualizacji bo u mnie działa wszystko ok. A powiedz mi co masz podłączone pod tv do portów hdmi.? 

profile.country.PL.title
WojT20
Użytkownik

Tylko amplituner (HDMI 3) i Xbox (HDMI 4) i jeszcze karta CI (dla kablówki). Restart jeden gdy oglądałem netflixa a drugi na TV. Przy oryginalnym (pierwszym) software wszystko chodziło bez problemu.

profile.country.PL.title
SzymekKrakow
Poszukiwacz

Ja własnie nie mam żadnych problemów z telewizorem, wszystko działa dobrze, chciałbym jednak skorzystać z aktualizacji bo mam w port hdmi2.1 podbięte ps5 i chciałbym miec te 120hz na wejściu ale obawiam się że zrezygnuje z tego na rzecz działającego TV, skoro mówisz ze przed aktualizacją wszystko działało u Ciebie dobrze.