anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-50W755C- nie reaguje i jest cisza

leo1812
Poszukiwacz

KDL-50W755C- nie reaguje i jest cisza

Witam

Niedawno kupilem telewizor KDL-50W755c i mam problem dość duży.

telewizor po wlaczeniu pokazuje obraz i jest cisza. Nie mozna zmienic programu wogule pilot nie odpowiada i rowniez nie mozna podglosic. Jedyna rzecz jaka mozna zrobic to wylaczyc z zasilania i ponownie wlaczyc. (przyciski z tylu TV rowniez nie reaguja.Jest to dosc koloptliwe gdyz TV mam na scianie i malo jest tam miejsca zeby wlaczac i wylaczac zasilanie(tymbardziej dla mojej żony). Powracalem juz do ustawien fabrycznych ale dalej się to powtarza. Problem ten nie pojawia sie zawsze tylko co jakis czas średnio z 3 restarty na dwa dni. 

 

Pozdrawiam

15 ODPOW. 15
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

Proszę zaktualizować TV – najnowsza aktualizacja pojawiła się 2 lutego

http://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-dwnl/prd-tvhc/bravia-kdl-w-firmware-update-v3179-eua-EU/KD...

 

TV można resetować przyciskiem pilota, trzymamy przycisk power do momentu kiedy TV się wyłączy

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

leo1812
Poszukiwacz

Właśnie wydaje mi sie ze problem pojawil sie po tej aktualizacji gdyz telewizor kupilem 30 grudnia i mniejwiecej od tej aktualizacji wystepuje mi ten problem.

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba na forum Sony UK był zgłaszany podobny problem.

 

Może coś podobnego:

https://community.sony.co.uk/t5/televisions/pkg3-179-0100eua-control-remote-and-buttons-dont-now-wor...

tominen
Poszukiwacz

Mam to samo z TV 43W755 po włączeniu np. rano nie tv odpowiada. Tylko wyłączenie z prądu daje efekt. oprogramowanie mam aktualne

colder4488
Nowicjusz

Przyłaczam się do tematu. System zaktualizowany, telewizor zakupiony w listopadzie 2015. Czasem po włączeniu nie ma dzwięku, pomaga ponowne włączenie lub wyłączenie z gniazdka (pojawiło się po aktualizacji). Czasem, a nawet często się zacina i niereaguje na pilot (trzeba zaczekać ok. 30 sek, problem występuje od początku). Czasem ekran gaśnie całkowicie tak dosłownie na 1-2 sek (obojętne czy jest podłaczony na hdmi, czy dvb, czy przy jakiejś aplikacji). Niestety tracę cierpliwość i wkrótce zgoszę na gwarancje.

A i jeszcze jedno mam dysk TOSHIBA 250gb który jest niewidoczny przy większej ilości filmów (obojętne jak sformatowany, czy jest podzielony, czy ma folder VIDEO), przy dwóch-trzech filmach działa. Taki sam efekt z pendrivem 16gb.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Mając komputer na hdd z windą czy przez pierwsze 30sek możesz coś zrobić po włączeniu? Nie,bo to jest system,musi załadować wsio i dopiero po chwili działa normalnie. To samo system Android. Co do apk wygranych to są bo muszą być,ale mając android możesz zainstalować Kodi lub inny Player który jest bardziej zaawansowany niż systemowe.

tominen
Poszukiwacz

Problem jest taki że tv nie odpowiada na dzialanie pilota, nie reaguje na wylaczenie za pomoca panelu z tylu tv, nie pomaga czekanie 20 sek. czy tez pół godziny. tv jest martwy jest obraz brak glosu. po aktualizacji jest problem.

profile.country.PL.title
szafa_86PL
Poszukiwacz

U mnie rownież pojawił sie taki problem na tv po ostatniej aktualizacji W809c. Po wyłączeniu telewizora po jakimś czasie nagle zapaliła sie dioda pod logiem sony. Włączyłem tv i pokazał sie obraz, lecz bez dźwięku...pilot w ogole nie dzialal, jedynie odłączenie od prądu pomogło.

profile.country.PL.title
Tomek-R.
Poszukiwacz

Mój 805C to samo co rano musi być odłączany na listwie spieprzyli coś ta aktualizacją.