anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

nagrywanie na dysku zewnętrznym

profile.country.PL.title
modaR_2000
Poszukiwacz

nagrywanie na dysku zewnętrznym

Mój problem opisałem na stronie SONY gdzie skierowali mnie do Państwa.
 
Kupiłem telewizor SONY LED KD-65XF9005BAEP UHD 4K HDR ANDROID X1 EXTREME @TV 100Hz , który miał być z funkcją nagrywania oglądanych programów telewizyjnych. Dokupiłem do niego dysk przenośny SEAGATE 2TB BACKUP PLUS SLIM. Wg. instrukcji TV SONY, dysk podłączyłem do telewizora i zarejestrowałem. Niestety, okazało się że nic na nim nie nagrywa! Uznałem, że to wina dysku więc w sklepie w którym kupiłem ten ww. zestaw wymieniłem dysk na inny tj. WD 2TB ELEMENTS SE. Przeprowadziłem tę samą procedurę wg. instrukcji SONY. Po podłączeniu i jego zarejestrowaniu telewizor znowu nie nagrywał pomimo włączonej funkcji nagrywania. W sklepie poinformowano mnie, że być może SONY współgra tylko ze swoimi dyskami i zwrócono mi pieniądze. W takim przypadku mam pytanie odnośnie powyższego:
  1. Dlaczego zakupiony telewizor marki SONY nie nagrywa na dyski zewnętrzne pomimo, że posiada taką funkcję?
  2. Czy TV SONY nagrywa tylko na dyski SONY, a jeśli tak dlaczego tego nie ma instrukcji?

Czy ktoś z Was miał podobne problemy i czy udało się Wam je usunąć? (jak?) :slight_smile:

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Jakie masz oczekiwania odnośnie tego nagrywania bo nie piszesz ? Nagrywać można tylko z naziemnej cyfrowej ewentualnie z modułu CI+ i to też zależy od operatora platform cyfrowych z innych źródeł nic nie nagrasz.

profile.country.PL.title
Borysek09
Użytkownik

Nigdy nie miałem takiego problemu, a na dysku WD Elements 1.5 TB mam nagranych kilkadziesiąt pozycji, a mam HX9505 i na EX9005 też nagrywałem.

profile.country.PL.title
modaR_2000
Poszukiwacz

Odpwoedź godna producenta. "nigdy nie miałem problemów". Napisz dokładnie może jak podpinałeś, jaki rodzaj dysku, jakiego producenta (też Sony?) a nie "nie miałem problemu".

profile.country.PL.title
modaR_2000
Poszukiwacz

Właśnie nagrywam z naziemnej cyfrowej bo sygnał mam od Vectry. I pomimo zarejestrowania dysku oraz puszczenia nagrywania, nic mi nie nagrywa. Dysk nadal jest pusty.

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Naziemna cyfrowa to antena zewnętrzna i sygnał prosto z nadajnika, a nie z vectry. Tak to rozumiem. I sygnał musi przejść przez głowicę wejściową tv.