anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nie kupujcie TV z serii XR co raz więcej problemów

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Nie kupujcie TV z serii XR co raz więcej problemów

1. Pikselizacją obrazu z włożonym modułem CI+ problem nie rozwiązany od dwóch lat i nie widać żeby to naprawili , propozycja wymiany płyty to ściema i działa tylko przez około pół roku

2. Matryca ulega zakurzeniu przez nieszczelność przy głośnikach które znajdują się na krawędziach matrycy w górnej części , rozwiązanie zaklejenie głośników taśmą .

3. Efekt brudnej matrycy od nowości widoczny na gładkich jednolitych tłach tak zwany clouding (firma twierdzi że ta technologia tak ma) miałem wymieniany na inny z mniej widocznym cloudingiem ale i tak jest. 
4. TV nie posiada żadnego pstryczka Off / On co okazuje się poważnym problemem jeśli masz kable ukryte pod zabudową a kontakt w ścianie za ciężką komodą . Jaki ***** to zaprojektował ? Ostatnio w przeciągu miesiąca TV zawiesił 3 razy po przejściu z TV na Home i zamroził ekran i pilota jedyną opcją to odsunąć komodę i wyjąć wtyczkę z gniazdka albo wyłączyć korki , Ręce opadają .

5. Home to ruletka raz są propozycje pozycji w stream raz nie ma żadnej ale spoko olewam to, ale  notorycznie znika HBO max (wiem że na TV innej marki to się nie dzieje) to znaczy niby jest ale jak w końcu zjadę i chce włączyć to zero reakcji , jedyne rozwiązanie to ponownie zainstalować aplikacji i jest upierdliwe bo za każdym razem login i hasło i to się zdarza często .

Mój model to XR 50 X 94J , jeśli macie jakieś inne problemy z serią XR to piszcie model i opiszcie problem może w ten sposób uchronimy kilka osób przed zakupem tego dramatu , szczególnie tych którzy chcą używać moduł CI+


Proszę żeby Pani Agnieszka mi tu nic nie pisała i wszyscy fanboje od Sony, bo to co napisałem to 100% prawdy o tym TV zebrane w jednym miejscu .  

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
MiroEs
Użytkownik

Przycisk on/of masz od spodu ekranu, jedyny problem to modul, a resztę to problemy które nie u każdego użytkownika bravi xr występują. 

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Mylisz się nawet w instrukcji jest napisane że tv nie posiada przycisku odłączeni od prądu i żeby go całkiem wyłączyć musisz wyjąć wtyczkę , to co masz pod ekranem to samo co na pilocie taki uruchom ponownie miękki restart a jak masz całkiem zawieszony ekran to ten przycisk nie działa tak jak ten na pilocie  . Clouding występuje u każdego , włącz sobie jakie jednolite gładkie tło np popacz na niebo w Minecraft to się załamiesz , kurz z dziurek we wlotach głośników grozi każdemu , tylko trzeba więcej czasu , prosiłem żeby fanboje tu nie pisali , tylko ludzie którzy zauważą w tym modelu problem i go opisali . Jeśli nie masz HBO max to chyba nie wiesz że znika kilka razy w miesiącu i trzeba ponownie instalować , bo tylko próbuje się uruchomić i wywala 

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

IMG_2252.jpeg

 Proszę , w momencie jak TV się zawiesi , i żaden przycisk na pilocie i pod ekranem nie działa , jedyna opcja to wyjąć wtyczkę , i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ten przycisk pod ekranem zadziałał a TV zawiesza się rzadko ale ostatnio już kilka razy , dopiero jak rozszerzyłem mu pamięć z pendrive’a to przestał się zawieszać , pamięć dostępna w TV to zawsze około 2GB  (1.8) dramatycznie mało !!!

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Właśnie o ten punkt mi chodziło , co zrobić z niereagującym telewizorem i jest mądrą radą , wyłącz z gniazdka , i jak sobie poczytasz instrukcje to się dowiesz , że przycisk pod tv ma tylko dwie funkcje: uruchom ponownie , albo uśpij , to jego wyłącz to tylko uśpienie , jak naciśniesz go ponownie to TV nie uruchamia się od początku z logiem Sony i Google tylko od razu jest obraz . Nie ma takiej funkcji jak w laptopach że trzymasz długo i całkiem wyłączasz urządzenie . Widocznie jeszcze ci  się nie zawiesił na amen, to byś wiedział 

IMG_2253.jpeg

profile.country.PL.title
M-P-M-
Użytkownik

Zgadzam się w 100% z autorem tego wątku. Mój model telewziora to Sony XR 50X90J zakupiony w listopadzie 2021. Od prawie samego początku przy używaniu modułu CAM występuje pikselizacja, a także samoczynna ingerencja w kolejność i ilość kanałów we własnej utworzonej liście programowej. Pikselizacja występuje do dnia dzisiejszego, czyli już 2 lata z małą półroczną przerwą na poprawę po aktualizacji poprawkowej, która wyszła w lutym 2022 roku. Później kolejna aktualizacja znów to popsuła i pikselizacja powróciła. Piszcie i zgłaszajcie swoje problemy z tymi telewizorami oraz ostrzegajcie ludzi przed ich zakupem.

profile.country.PL.title
Darom-82.
Poszukiwacz