anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe modele 2018

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Nowe modele 2018

Targi CES Las Vegas Sony pokazuje nowe modele telewizorów na rok 2018. Czyli spodziewana kontynuacja serii X tym razem XF 93,90,85 LED ale nie A2 tylko już zmiana AF8 (A8F) być może chęć uporządkowania serii literka F na 2018 i w LED ,i w OLED TV.Dalej Android ze zmian to oczywiście podstawy w telewizorach i OLED już nie pochylony teraz Sony pieze ,że telewizor potrzebuje już mniej miejsca na podstwę :).Ciekawe ile błędów przejmą od 2016 i 2017.

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Trzeba mieć nadzieję,że nowe telewizory Sony nie będą korzystać z "nowoczesnych" rozwiązań LG i Samsunga przy odbiorze programów poprzez moduły cam.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@zbygaaj nie widzę aby była seria XF93. Z Android TV tylko XF90, XF85, XF80 no i  OLED AF8.

Wspomnieli też o prototypie procesora X1 Ultimate.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@djrychu  a chyba rzeczywiście się zagalopowałem z tym XF93 ale byłem pewien ,że widziałem takie info ale czy to znaczy ,że Sony zrezygnowało z modelu 93,94 czyli zeszli niżej ? Szkoda też ,że 3D padło w ogóle ,właśnie oglądałem Strażników Gal vol2 :slight_smile: jednen model powinna mieć jednak każda firma w ofercie choćby z tego względu na promocję swojego czasu 3D i jaki nakład poszedł na ten format tym bardziej ,że nie wymaga to zmiany konstrukcji telewizora.Według mnie oprócz procesora obrazu powinien być jeszcze dobry procesor płyty głownej co by system sobie radził płynnie.Szkoda ,że to wszystko co było jeszcze rok temu już jest blee ale taki urok techniki znowu jeszcze lepiej znów najwyższy poziom od tego najwyższego sprzed roku :tongue:

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@leczech  a co tam namotali ?

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@zbygaajSystematycznie ograniczją możliwość sortowania(edycji) kanałów według własnych upodobań.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@leczech  widać ,że niedługo to chyba będzie uznawane za jakiś luksus układanie sobie listy kanałów albo wymieniane będzie w funkcjach nasz TV daje możliwość ułożenia własnej listy kanałów.