anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

nowy moduł CAM od CANAL+

profile.country.PL.title
henpluta
Poszukiwacz

nowy moduł CAM od CANAL+

Witam

W związku z otrzymaniem informacji od CANAL+ o konieczności wymiany obecnego modułu CAM na nowy typu CAM+ ECP 4K mam zapytanie czy będzie współpracował z TV KD-65X9005B i KD-55XD8505.

Wymiana według informacji jest potrzebna ze względu na konieczność wzmocnienia zabezpieczeń. 

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

moduł CAM ECP będzie działał, jednak bez kanałów 4K.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
HD56-ZD63.
Użytkownik

Moduł Cam CI+ ECP z telewizorem Sony XF9005. Kanały 4K z Platformy Canal+ działają prawidłowo. Jakość obrazu bez zmian. Mam wrażenie, że jest wolniejsze przełączanie kanałów, niż poprzednio. System wielostrumieniowy na razie nie działa. Ogólne wrażenie nic nowego w porównaniu do poprzedniego modułu. Telewizory Sony od 2018 r. - Compatibile con CAM.

profile.country.PL.title
henpluta
Poszukiwacz

Witam

Nie chodzi o TV XF9005 a KD-64X9005B ten z głośnikami po boku.

Pozdrawiam


--
Ta wiadomość została sprawdzona na obecność wirusów przez oprogramowanie antywirusowe Avast.
https://www.avast.com/antivirus
profile.country.PL.title
mikoko1966
Użytkownik

Testy c+ z EPC zaczynaja się jutro. Mam pytanie o tv XG9505 czy specyfikacja zapewnia ze tv jest zgodny z tym nowym zabezpieczeniem ?

profile.country.PL.title
henpluta
Poszukiwacz

Witam

TV SONY KD-55XD8505 na starym sofcie działa !!
Soft z maja 2019 ma problemy.

--
Ta wiadomość została sprawdzona na obecność wirusów przez oprogramowanie antywirusowe Avast.
https://www.avast.com/antivirus
profile.country.PL.title
Elektro-22
Poszukiwacz

Zainstalowałem CAM CI+ 4K ECP od Canal+, w TV Sony Bravia KD-55AG9. Pozbyłem się w ten sposób uciążliwego dekodera. Konfiguracja prosta. Odbiór idealny- lepszy niż z dekodera. Dzięki modułowi mogę wykorzystać wszystkie funkcje pilota telewizora. Programy w 4K dekoduje i odbiera fantastycznie. Ujemną stroną modułu jest zwiększenie się czasu przełączania kanałów. Ale mnie to nie przeszkadza.