anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

OLED 65A90J - obraz nie jest wyświetlany na całej matrycy

profile.country.PL.title
Gikey1
Poszukiwacz

OLED 65A90J - obraz nie jest wyświetlany na całej matrycy

Hej,

od miesiąca posiadam tv OLED 65A90J, aktualny soft 6.4284.

Od dwóch dni zwróciłem uwagę na pewien problem wyświetlanego obrazu (nie wiem czy tak było od początku, zauważyłem dopiero teraz). Obraz nie wypełnia całej dostępnej matrycy i najczęściej jest to z prawej strony ekranu (raz było po lewej). W różnych momentach jest to od 1 do 5 mm szerokości matrycy. Nie ma znaczenia jakie są ustawienia "Trybu szerokoekranowego". Nie jest, co do zasady, to problem trwały. Wystarczy, że np. przełączę z oglądania programów telewizyjnych do ekranu startowego Google TV i już ten obszar jest wykorzystywany do wyświetlania. Wrócę z powrotem do oglądania programu telewizyjnego i też jest wykorzystywana cała matryca do wyświetlania ale po niedługim czasie oglądania (nie zauważam w którym momencie to się dzieje) problem powraca i nie muszę nawet przełączać na inny kanał. Dla przykładu: rozpoczynałem oglądanie Wiadomości na Polsacie przy pełnym wykorzystaniu matrycy a kończyłem z "niewykorzystanym" paskiem matrycy o szerokości 3mm.

Na początku myślałem, że to tylko problem programów telewizyjnych (korzystam z kablówki TOYA z Łodzi z modułem CAM CI+) ale to samo dzieje się np. na HBOGO czy Netflix.

Czy toś z was zauważył u siebie taki problem?

Pozdrawiam

G

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
thewawko66
Poszukiwacz

Hej. A sprawdź w ustawienia, obraz i dźwięk, ustawienia ekranu. Czy masz włączone Automatyczne pole wyświetlania i Pole wyświetlania - Normalne. Pozdrawiam