anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowy update PKG3.473 już w drodze

profile.country.PL.title
RoRoRo
Poszukiwacz

Nowy update PKG3.473 już w drodze

Na razie w Stanach, za chwilę pewnie i u nas.

34 ODPOW. 34
profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

PIP/PAP nie jest żadną nowością w tym sofcie - to już mamy od lutego

 

https://community.sony.pl/t5/telewizory/pip-pap-w-androidtv/td-p/2128985

 

oczywiscie że aby korzystać z tych opcji muszą być 2 sygnały np. TV + źródło HDMI

MIERNICZY
Poszukiwacz

Ja również w TV nie widzę aktualizacji

profile.country.PL.title
redrum1906
Poszukiwacz

Zainstalowanelem z USB

TV działa wyraznie płynniej, nawet sam Launcher TV, przełączanie kanałów, ustawienia, wyszukiwanie.

Fajnie, że Sony łata swój naprawdę dobry produkt. To co było o premierze- Masakra.

Obecnie jest już naprawdę satysfakcjonująco.

Ciekawe czy 6.0 wypuszczą...

profile.country.PL.title
makin5
Poszukiwacz

Ja też zainstalowałem. Może i działa TV płynniej, ale rozczarowany jestem brakiem poprawek dotyczących odtwarzania filmów z USB. Nadal w odtwarzaczu systemowym obraz panoramiczny rozciąga do pełnego ekranu i brak jest możliwosci regulacji, np w action menu. Za to w innych odtwarzaczach ( korzystam z Archosa i MX Playera) rozmiar obrazu jest poprawny, natomiast w przypadku filmu 3D nie ma takiej opcji w action menu aby 3D wyświetlić (trzeba na 3D wchodzić ze smartfona). Opcja 3D jest za to w odtwarzaczu systemowym, ale tu znowu rozciąga obraz do nienaturalnych rozmiarów. No chyba to jest porażka Sony.:smileysad: Także co do wifi szału nie ma. Po każdorazowym włączeniu pierwsza próba pokazuje brak połączenia wifi, po sprawdzeniu systemowym, że połączenie jest później już działa poprawnie, dziwne.

65X9305C.

profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

Seria W75 instalacja doleciała na telewizor

 

Czy jest szybciej - nie czuje, edycja listy kanalow to dalej mordęga i porażka 

Także może jakieś poprawki wprowadzili ale nie widoczne dla mnie

MIERNICZY
Poszukiwacz

Aktualizacja przez TV dzisiaj jest dostepna

romsiw
Poszukiwacz

zainstalowałem nowy update do telewizora 65XD9305 .Miał byc PAP ktorego  nie ma.czy w innych

modelach tez jest brak tej funkcji.

profile.country.pl_PL.title
m_a_rek
Poszukiwacz

Witam,

W nowym oprogramowaniu nie naprawiono problemu z działaniem EPG (DVB-T)  polegającym na tym, że po wejściu w EPG zanika dżwięk i obraz na chwilę. Nie spotkałem się z takim problemem w innych telewizorach a nawet tanich dekoderach. Jest to dość irytujące. W telewizorach konkurencji wejście w EPG jest płynne nie ma żadnych przerw w obrazie ani dźwięku. Telewicor to 55X8507C.

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

według mojej wiedzy PIP/PAP jjest dostępny w modelach z 2015 roku. Modele z 2016 nie mają PIP/PAP i nie ma planów jego wprowadzenia. Nie pytaj mnie dlaczego.

 

nie wiem czy problem który opisujesz występuje też w Philips z AndroidTV. Nie wiem czy to nie urok samej platformy AndroidTV.

 

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
arik92
Użytkownik

Po dłuższym testowaniu tego nowego softu stwierdzam, że system jest bardziej stabliny, nie zdarzyło mi się jeszcze aby wystąpił problem, który występował wcześniej dotyczący zawieszenia pilota IR na około 30 sekund, nie ma też objawu, polegającego na zapalaniu się diody w TV w trybie Standby, a po włączeniu zawieszania odbiornika (rozwiązaniem w tym przypadku było jedynie wyłączenie TV z sieci lub wyłączenie TV z aplikacji w telefonie). Menu ustawień cyfrowych jest może tylko ciut stabilniejsze, ale nadal to nie jest to czego należy oczekiwać, nadal potrafi się zawieszać przy wpisywaniu częstotliwości transpondera, sortowanie programów nadal działa bardzo wolno, w taki sposób iż tylko zniechęca do sortowania z pilota. Nadal w trybie Ogólnego satelity lista kanałów po sortowaniu nie trzyma ustawień i po czasie rozsypuje się. Nadal brak opcji 3D w Action Menu dla wejścia "Aplikacje", trzeba korzystać z wirtualnego pilota w telefonie. Nadal jest błąd, który w klasycznych TV Bravia bez androida nie występuje, czyli po zmianie formatu obrazu funkcja Autoformatowania obrazu ulega wyłączeniu.