anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowy update PKG3.473 już w drodze

profile.country.PL.title
RoRoRo
Poszukiwacz

Nowy update PKG3.473 już w drodze

Na razie w Stanach, za chwilę pewnie i u nas.

34 ODPOW. 34
profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

EPG działa na całkiem innych zasadach (Android - pamięć) dlatego jest taka zwiecha przy odpalaniu

 

aby mieć aktywny PIP/PAP trzeba mieć podłaczone dwa różne źródła sygnału - podawałem link do tematu wyżej

profile.country.pl_PL.title
arik92
Użytkownik

Co do EPG w Android to na angielskim forum Sony też użytkownicy o to pytali i padła odpowiedź, że jest to normalne zachowanie, więc tutaj raczej Sony nic nie zmieni.

 

Jeśli chodzi o PAP to funkcja "Podwójny obraz" jest dostępna w Action Menu ale z wejścia HDMI, AV, Component i wtedy możemy w jednym oknie mieć źródło AV, HDMI, Component, a w drugim oknie źródło z tunera wbudowanego, czyli Cyfrowy, Ogólny satelita lub Preferowany satelita.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

to jak PIP/PAP działa w modelach 2015 to wiem sam zresztą tworzyłem ten wątek który podałeś :slight_smile: Ale możecie potwierdzić, że PIP/PAP działa w modelach na rok 2016? Modele na 2016 rok to te z literką D w nazwie, te z C to 2015 rok.Kolega zgłosił, że go nie widzi w KD-65XD9305.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Nie widze roznic w pracy Tv po zmianie aktualki. Jedno co mnie irytuje to majac na hdd np wgrana plyte czy mp3 czy flak , okladki WPISANE w plik muzyczny odkladaja mi sie w apk Album. Sa pod postacia ciasteczek ale nie znikaja z albumu i smieca apk. Apk Muzyka i Video dzialaja prawidlowo ,usuwajac wizualizacje plikow np po wypietym hdd.

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

** Edycja transpondera satelitarnego przy programowaniu ręcznym zawiesza cały proces i konieczny jest reset telewizora. Lista operatorów mnie nie urządza bo korzystam z trzech satelit. Dramat, dramat, dramat.

* Komentarz zawierał wyrażenia niezgodne z regulaminem forum Sony