anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odstająca tylna obudowa Sony KD-65X85J

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
matuszek1
Poszukiwacz

Odstająca tylna obudowa Sony KD-65X85J

Witam. Parę miesięcy temu kupiłem telewizor Sony KD-65X85J w Media Expert. Ostatnio przy ścieraniu kurzu zauważyłem, że plecki telewizora w jednym miejscu na długości kilkunastu centymetrów odstają i jest dosyć wielka szpara. W niczym to nie przeszkadza jednak boje się, że z biegiem czasu może się powiększyć. Moje pytanie brzmi co z tym zrobić. Niżej przesyłam zdjęcia. 

Pozdrawiam1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Tagi (3)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
matuszek1
Poszukiwacz

Przyjechał technik i stwierdził, że nie wie co ma z tym zrobić i nie wie czy może zabrać telewizor bo to ciężki temat 😂, powiedziałem mu, że pisałem do pomocy technicznej i oni stwierdzili żeby zamawiać serwis na co on odpowiedział, że oni różne rzeczy gadają 😂. Zadzwonił do kolegi który go oświecił, położyliśmy telewizor na płasko, uderzył ręką w plecki i zatrzaski załapały. Problem rozwiązany.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
odja12
Użytkownik

Mam ten sam model już ponad rok,tylko, że powieszony na ścianie. Może jak stoi na szafce to jakieś naprężenia się pojawiły i stąd rozprofilowanie tylu. Tak tylko gdybam. Ale jak by to była przyczyna to niezła spierdzielina od Sony.

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Mam x94j od roku i czegoś takiego i siebie nie mam... Spróbuj w tym miejscu ścisnąć obudowa jest na zatrzaskach więc powinno Tobie wskoczyć... 

profile.country.PL.title
matuszek1
Poszukiwacz

Ok dzięki za odpowiedź, a jeżeli to nie pomoże to jest sens kontaktować się z pomocą techniczną ?

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Jeżeli jest na gwarancji to niech to wymieniają i tyle... 

profile.country.PL.title
mati_luk
Użytkownik

I jak, wskoczyło? Faktycznie wygląda jakby zatrzask w tym miejscu nie wskoczył.
Jak nie pójdzie, to bym zgłosił. Może więcej kurzu się dostawać tędy.

profile.country.PL.title
matuszek1
Poszukiwacz

Próbowałem ale nic to nie dało a nie chce ściskać na siłę, żeby nie uszkodzić matrycy. Wysyłałem zdjęcie do pomocy technicznej i powiedzieli, że tak nie powinni być i jest potrzebna wizyta serwisanta.

profile.country.PL.title
matuszek1
Poszukiwacz

Przyjechał technik i stwierdził, że nie wie co ma z tym zrobić i nie wie czy może zabrać telewizor bo to ciężki temat 😂, powiedziałem mu, że pisałem do pomocy technicznej i oni stwierdzili żeby zamawiać serwis na co on odpowiedział, że oni różne rzeczy gadają 😂. Zadzwonił do kolegi który go oświecił, położyliśmy telewizor na płasko, uderzył ręką w plecki i zatrzaski załapały. Problem rozwiązany.

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

To super, że problem się rozwiązał, aczkolwiek podejście serwisanta słabe...