anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pilot do 49XD7005

profile.country.PL.title
Sony_49-XD7005.
Nowicjusz

Pilot do 49XD7005

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem tego forum.

Staram się dowiedzieć jaki pilot pracujący po Bluetooth byłby/jest  kompatybilny z moim obecnym TV.

Model to KD-49xd7005 w standardzie pracujący z pilotem IR RMT-TX200e.

Pilot RMF-TX200e pracuje po Bluetooth ale tylko wyszukiwanie głosowe reszta po IR.

Testowałem też pilota RMF-TX520e ponieważ serwis powiedział że będzie działał, i działa po IR(wszystkie dostępne funkcje z pilota) natomiast po sparowaniu przez Bluetooth działa tylko część funkcji/klawiszy. Niestety nie działają również te które są potrzebne do podstawowej nawigacji TV.

Szukam więc pilota pracującego jak w modelach KDL-42W805A(RMF-ED003) lub jak w serii z 2015 w nazwie One-flick.

Serdecznie dziękuje za odpowiedz co dopasować.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Próbowałem u siebie też uruchomić nowszy pilot po BT ale podobnie, część klawiszy nie działała. Wątpię, że znajdziesz gdzieś info o ich kompatybilności ze swoim modelem, musiałbyś szukać tych pilotów i testować na żywym organizmie. Ciekawa opcja są uniwersalne piloty BT, które można programować z różnymi urządzenia, nie wiem czy będą hulać z tym TV ale Logitech ma takie piloty.

profile.country.PL.title
Sony_49-XD7005.
Nowicjusz

Dzięki za odpowiedź.

Będę więc próbował na żywym organizmie, oczywiście jak internet na coś naprowadzi.

RMF-TX520e po sparowaniu cześć funkcji działa poprzez bluetooth( i nie mówię tu o mikrofonie)
Działające to:głos, + ÷ -kanały, EPG, TV, YouTube, Netflix, klawisze 1...9,0, REC,
Nie działają; wybór wejścia, i+(info o kanale), audio, napisy. No i nie ma dwóch podstawowych klawiszy"Action Menu, DISCOVERY co tx520 eliminuje z obsługi telewizora. Jednocześnie po sparowaniu przestaje pilot działać po IR co powoduje że nie działające klawisze są po prostu martwe.
Uniwersalne (programowalne) może by podeszły do samego Androida ale nie wiem czy pod wbudowaną apkę TV.