anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PĘKNIĘTA MATRYCA.

profile.country.PL.title
KOSTEK990624
Poszukiwacz

PĘKNIĘTA MATRYCA.

SONY KD55xf9005, PĘKŁA MI MATRYCA CIESZYŁEM SIĘ NIM TYLKO 3 MIESIĄCE, SERWIS ODMAWIA NAPRAWY, USZKODZENIE MECHANICZNE ?????

CZY KTOŚ POSIADA INFORMACJE O TYPIE MATRYCY, KDZIE MOŻNA KUPIĆ LUB INNE PRZYDATNE INFORMACJE, DZIĘKI POZDRAWIAM.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Kolego W jaki sposób powstało uszkodzenie? Muszę Cię zmartwić. Matryca, to najdroższy element telewizora. Wymiana raczej nieopłacalna.

profile.country.PL.title
KOSTEK990624
Poszukiwacz

PEKNIĘCIE MATRYCY POWSTAŁO PODCZAS WIESZANIA NA ŚCIANIE NA NOWYM UCHYLNYM WIESZAKU, KCIUK W LEWYM DOLNYM ROGU PODCZAS UNOSZENIA I PYK, OBRAZ ZMIEIŁ SIĘ NA KOLOR NIEBIESKI, FONIA POZOSTAŁA.

MOŻNA KUPIĆ MATRYCĘ ZA GRANIĄ ZA 1000-1500 zł, TYLKO POTRZEBNY JEST NUMER MATRYCY TEGO EGZEMPLARZA, SERWIS NIE CHCE ZDRADZIĆ TEGO NUMERU. MOŻE KTOŚ DOŚWIADZCZYŁ TEGO SAMEGO CO JA I JEST W POSIADANIU NUMERU MATRYCY, POZDRAWIAM.

profile.country.PL.title
KrissKEJ
Użytkownik

I tak serwis ci tego nie ogarnie w ramach gwarancji, bo uszkodzenie mechaniczne, chyba że przy kupnie miałeś wykupioną ochronę matrycy czy naprawę nawet gdy uszkodzisz to mechanicznie. To jaki problem rozkręcić TV i obczaić part number na matrycy ? Musi być nalepiona jakakolwiek nalepka z informacją.  

Tagi (1)