anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem Sony XH9096

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

Problem Sony XH9096

7F04F52E-A2D4-4038-A339-1A5917E11F7F.jpeg

  

Witam mam pytanie do was tutaj na forum. Wczoraj zauważyłem oglądając tv ze przy regulacji głosu wyskakuje mi biały pasek i po chwili znika. Pytanie do was czy to może być problem. Występuje to tylko przy dawaniu głosu i obniżaniu. Nie wiem czy reklamować czy to normalne. Telewizor mam od roku a wczoraj to zauważyłem. Hard Restes nic nie pomógł 

19D0790C-C1B7-4AB7-84EF-E08C31A3D5B3.jpeg

 

28 ODPOW. 28
profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Prawdę mówiąc nigdy na to nie zwróciłem uwagi ponieważ mam podłączony soundbar po optyku i jak sporadycznie podgłaśniam czy ściszam to pilotem od soundbara to nie widzę tego. U mnie jak teraz sprawdziłem to rzeczywiście zmienia się dół ekranu tak na wysokość 15 cm ale nie taki jasny pas jak na twojej fotce. Ale być może w różnych sytuacjach ekranu może to być bardziej lub mniej nasilone. No ciekawe czy to normalne? Może ktoś bardziej obeznany się wypowie. Być może to te ledy tak działają.😁

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

Tzn sprawdź jak możesz na netflixie jak kolega pisał tam najbardziej to widać właśnie zrobiłem to na netflixie gdzie ciemny obraz, np na YouTube albo w Ps5 jak gram wgl tego nie widać tylko mocno by trzeba było się przyjrzeć. Jakbyś mógł sprawdzić na netflixie i dać znać super by

bylo. Bo na gwarancji jest to zawsze można oddać tylko chodzi żeby nie było ze to normalne i mi odeślą telewizor a będę może miesiąc bez 😋

profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

A sorki, tego przegapiłem. Sprawdziłem u siebie KE-65XH9096 i też się pojawia, gaśnie wraz z grafiką. Powiem tak , żebym tylko takie problemy miał. 

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

Czyli wynika z tego ze to jakiś błąd po sofcie jak maja to 3 osoby. Tylko tak jak kolega pisał na netflixie najbardziej widać ale przy filmie graniu YouTube praktycznie niewidoczne

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Murski_97

Sprawdzałem na Netflixie i w różnych konfiguracjach i jak jest normalny obraz to ja tego nie zauważam, dopiero jak wrzuciłam plansze jednokolorowe to tak jak pisałem wcześniej pojawia się zmiana na dole. Przy normalnym oglądaniu bym sam tego nie wypatrzył chyba.😀

20220103_215718.jpg

20220103_215708.jpg

20220103_215650.jpg

20220103_215714.jpg

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

Oglądać YouTube albo inne to tez tego bym nie zauważył dopiero na ciemnym ekranie. Czyli tak już jest może rzeczywiście po sofcie. Czyli z moja matryca chyba wszystko Okey 

profile.country.PL.title
Jarefix
Poszukiwacz

Witam!

Mam od roku 55xh9096, wcześniej nie wiem czy ten pasek był ale teraz potwierdzam u mnie też się pojawia przy ściszaniu lub podgłaśnianiu.

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

Czyli można stwierdzić ze jakiś może błąd po sofcie i tyle.

profile.country.PL.title
Rastaziom
Poszukiwacz

Witam. Też mam ten sam problem, wcześniej tego nie było na 100%. Podjadę do sony center zapytać czy gwarancja to obejmuje. Kupuje tv sony od kilkunastu lat ale teraz  stwredzilem że nie warto. Za 5500 oczekiwałem czegoś dobrego a ten na tle samsunga czy lg za 3500 wypada o wiele gorzej 

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

Daj znać jak możesz co ci powiedzieli w Sony, ale wydaje mi się, ze jak praktycznie każdy z nas to ma ja tez to zauważyłem od miesiąca to musi być wina softu, ale nie wiem nie znam się.