anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem Sony XH9096

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

Problem Sony XH9096

7F04F52E-A2D4-4038-A339-1A5917E11F7F.jpeg

  

Witam mam pytanie do was tutaj na forum. Wczoraj zauważyłem oglądając tv ze przy regulacji głosu wyskakuje mi biały pasek i po chwili znika. Pytanie do was czy to może być problem. Występuje to tylko przy dawaniu głosu i obniżaniu. Nie wiem czy reklamować czy to normalne. Telewizor mam od roku a wczoraj to zauważyłem. Hard Restes nic nie pomógł 

19D0790C-C1B7-4AB7-84EF-E08C31A3D5B3.jpeg

 

28 ODPOW. 28
profile.country.PL.title
Rastaziom
Poszukiwacz

Nie udało mi się dziś pojechać ale jutro napewno będę. Mój ma równo rok, ile mają wasze? 

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

Tez rok

profile.country.PL.title
Marcin1531
Poszukiwacz

Witam. Też mam taki problem z tym paskiem czy wiadomo czy to wina softu czy coś z matrycą się dzieje.

profile.country.PL.title
Gregory58
Użytkownik

To nie jest błąd w oprogramowaniu i żadna usterka matrycy :slight_smile:

Tak zobrazowano regulację głośności w tych telewizorach aby po za wartością cyfrową był też widoczny pasek postępu.

W moim KD65XH9505 też tak jest.

Chyba w instrukcji obsługi coś jest o tym wspomniane.

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Gregory58

Kolego jak byś przeczytał cały wątek i zobaczył foty to byś wiedział że nie chodzi o pasek głośności tylko szeroki pas przy podgłaśnianiu lub ściszaniu.

profile.country.PL.title
Marcin1531
Poszukiwacz

Dzisiaj kolegi pytałem bo on kupował ten tv dwa tygodnie temu i też ma ten pasek wiec to chyba wina aktualizacji 

profile.country.PL.title
Karamba
Użytkownik

Szary pas jest we wszystkich modelach po wciśnięciu nagłośnienia, więc nie wiem jaki masz z tym problem, 

profile.country.PL.title
odja12
Użytkownik

Pewnie tak specjalnie zrobili, żeby znacznik poziomu głosu był widoczny na bardzo jasnym tle. Poprzez to przyciemnienie jest widoczny na białych scenach.

profile.country.PL.title
bartmroz88
Poszukiwacz

Przecież to tak ma wyglądać:) Ładnie się czepiacie. Szare przyciemnienie ma być.