anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z aktualizacją oprogramowania przez USB

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
bysiiu
Poszukiwacz

Problem z aktualizacją oprogramowania przez USB

Czesc, problem polega na tym ze jak podlacze pendrive czystego z samym plikiem .zip aktualizacji to po chwili wykrywa pendrive ale jest tylko okienko "Dysk usb podlaczony" i sa opcje Otworz za pomoca Album, Otworz za pomoca Muzyka itd. Nie ma nic o aktualizacji, nawet jej nie widzi. Probowalem uzyc roznych pendrivow w roznych formatach exfat, fat32 oraz ntfs. Probowalem z wpietym pendrivem wylaczyc i wlaczyc tv oraz uzylem opcji uruchom ponownie i zero reakcji. Przez neta nie moge zrobic aktualizacji poniewaz WIFI W tym tv wariuje i raz dziala a raz nie... Prosze o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Wgraj na pendriva sam ten plik pkg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Cześć Wypakuj plik na pendriva

profile.country.PL.title
bysiiu
Poszukiwacz

Robilem tak jak w intrukcji na stronie Sony pobrany plik .zip wypakowalem i tam rowniez byl plik .zip ale go trzeba skopiowac a nie wypakowac do pendrive. Wedlug ciebie mam wypakowac i wrzucic bezposrednio te pliki co sie w nim znajduja?

profile.country.PL.title
hunter45pl
Użytkownik

Musisz wypakować na pendriva, podłączyć do telewizora pendrive i sam znajdzie aktualizacje

profile.country.PL.title
bysiiu
Poszukiwacz

Przeczytales calego posta? 

Sprobuje wypakowac ten plik .zip aktualizacji i wrzucic na pena to co w nim jest i zobaczymy czy ruszy

profile.country.PL.title
kv29ls60k
Użytkownik

Cytuję "Skopiuj lub przeciągnij i upuść plik „sony_dtv0FA60A0AA0AA_00004100_16065551000257.pkg” do głównego katalogu urządzenia USB."

Taki plik musisz mieć na penie, nie zip. Z tego co pamiętam to pena musiałem formatować do fat32 bo na innych nie chciało zaskoczyć. Być może trafiłem na jakiegoś pena nie kompatybilnego z tv sony 😁

profile.country.PL.title
bysiiu
Poszukiwacz

Ok dzieki sprobuje po pracy :slight_smile: 

profile.country.PL.title
bysiiu
Poszukiwacz

nie ma pliku .pkg

jest tylko zip po wypakowaniu a po wypakowaniu znowu zipa folder met inf z payload.bin itd. zero pkg

 

Ktos cos?

profile.country.PL.title
kv29ls60k
Użytkownik

Z ciekawości aż pobrałem ten plik. Nie mam pojęcia co robisz nie tak.

update.jpg

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Wgraj na pendriva sam ten plik pkg