anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z z bluetooth

profile.country.PL.title
And7704
Poszukiwacz

Problem z z bluetooth

Dlaczego tv kd-65Xh8096 nie widzi urządzeń w wyszukiwarce bluetooth? 3 razy przywracanie systemu.caly weekend spędzony w książeczkach i internecie.mieli szuka nawet przez 30 minut i nic nie może znaleźć.niby Sony a problem z bluetooth.

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Cześć, zgłaszam Twoje zapytanie do wsparcia technicznego. Jak pojawi się odpowiedź, damy znać.

profile.country.PL.title
And7704
Poszukiwacz

Teraz już nawet sam się wyłącza bluetooth po włączeniu i brak adresu bluetooth w ustawieniach

profile.country.PL.title
And7704
Poszukiwacz

Mimo iż włączę bluetooth to wyskakuje komunikat że mam włączyć bluetooth bo jest wyłączony.i pilot przestał przełączać kanały,jedynie mogę podglosnic.brak słów na ten sprzęt

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, zamieszczam odpowiedź supportu.

 

W przypadku tego telewizora, może on byc podłączony za pomocą Bluetooth z myszką lub klawiaturą za pomocą profilu HID, z urzadzeniami o niskim zużyciu energii za pomocą profilu HOGP. W przypadku podłączenia słuchawek czy soundbarów, podłączenie tego telewizora nie jest możliwe. Jeżeli problem występuje z pilotem to należy zresetować pilot: wyjąć baterie, przycisnąć przycisk włączania, włożyć baterie.

 

profile.country.PL.title
And7704
Poszukiwacz

Problem rozwiązałem.pojechalem do sklepu i wymieniłem na kd 65xh9005

profile.country.PL.title
GregVenom
Poszukiwacz

Cześć w moim kd65xg8505 mam problem z jakością połączenia bluetooth. Odległość adaptera by od tv wynosi ok 4 m A sygnał i tak się rwie i na netflix i na YT. Adapter rx tx 10 z bt w smartfonie działa ok. Tylko z tv ma problem. Ciekawe czy Sony Polska zwyczajowo zignoruje kwestię. Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@GregVenom możesz opisać co ma oznaczać pojęcie:

Adapter rx tx 10 z bt

Mam rozumieć, że adapter pracuje jako odbiornik BT podłączony do jakieś kina/wieży etc?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
GregVenom
Poszukiwacz

Cześć

Tak jak napisałeś adapter bluetooth RXTX10 w trybie odbiornika  jest po podłączeniu słuchawek Creative Aurvana Live portem dostępu do łączności BT pomiędzy TV a sluchawkami.

Sorry że dopiero dziś odpisuje ale w pracy ciężki tydzień był.

Pozdrawiam

Grzegorz

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Trudno powiedzieć co powoduje zerwania łączności. Jeśli podczas oglądania YouTube, Netflix korzystasz w TV z WIFI 2,4GHz to mogą one zakłócać komunikację Bluetooth, dlatego spróbuj zmienić kanał który wykorzystywany jest przez WIFI. Ustawienia zmiany kanału WIFI znajdziesz w routerze/access point.

 

Pozdrawiam