anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem ze zmiana satelity kdl43w808c

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

Problem ze zmiana satelity kdl43w808c

Witam, zakupiłem antene satelitarną, zamontowałem, ustawiłem na hotbird 13 podłaczylem do tv i chce wyszukac kanały wiec wchodze:

ustawienia kanałów> ustawienia cyfrowe>ustawienia satelity>

programowanie satelity cyfrowego> pyta o konfiguracje wiec wybieram tak jak jest czyli stała bo mam pojedyńczy konwerter

Teraz ogólny satelita i wyświetla sie satelita 1 astra1 19.2 wiec chce zmienic na hotbird 13 klikam wyskakuje kolejne podmenu i co sie okazuje "pole wybór satelity" jest szare i nieda się tam nic zmienic pisze astra1 19E i tyle. Jedyna zmiana jest możliwa  kiedy zamias "ogólny satelita" wybiorę "preferowany satelita"  i następnie  "n na kartę" ale nie oto mi chodzi bo znajduje mi same kodowane stacje.

Czy wy również macie z tym problem? dodam że przywracałem Tv do ustawien fabrycznych itp itd i nie pomaga, soft najnowszy. Dodam że ogolnie poruszanie sie po menu ustawień kanałow bardzo wolno działa i nie raz Tv się zwiesi w nim i nic nie pomaga tylko wtyczka z gniazdka.

 

 

Ps. Zwracam się do panów z Sony o poinformowaniu działu technicznego o owych problemach.

 

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
wonowis
Nowicjusz

prosta odpowiedz : w ustawieniach trzeba przestawić z przeszukiwania pelnego na reczne i wybor satelity będzie aktywny