anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

protokół IPv6 49XE9005

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

protokół IPv6 49XE9005

Witam

Czy ktoś wie jak wymusić w tv, by zadziałał protokół IPv6 ?

Jak włączę w tv test połączenia internetowego , pokazuje, że ipv6 jest niedostępny, a działa ipv4.

W ustawieniach menu tv , jest włączone ipv6.

 

W poprzednim sofcie tv była możliwość przełączania ipv4 / ipv6 , w obecnej wersji tego nie ma.

17 ODPOW. 17
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Filmy 4k po wifi idą bez zacięć z komputera

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Filmy 4k z komputera po wifi idą bez zacięć

profile.country.PL.title
TomTheMenace
Użytkownik

Protokoły IPvX nie mają wpływu na działanie sieci wi-fi, więc to co napisałeś jest nic nie warte. Dobrą praktyką jest rezerwowanie stałych adresów IP dla urządzeń domowych. Jeśli zrobisz to dla IPv4, adres będzie wyglądał np. tak: 192.168.0.69, dla IPv6 będzie wyglądał tak: 2A01:112F:0722:8700:566A:6AFF:FE40:8A43. Życzę powodzenia przy zapamiętywaniu adresu sieciowego w IPv6. Swoją drogą wrzucenie zdjęcia z własnymi danymi sieciowymi na forum publiczne najlepiej świadczy o tym, że nie wiesz co robisz.

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

...............................

profile.country.PL.title
TomTheMenace
Użytkownik

Wyedytowałeś zdjęcie z danymi :laughing:.  Jak to mówią: "Lepiej późno, niż wcale".

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłosiłem Twój temat do supportu oto ich odpowiedź:

Wszelkie informacje odnoszące się do problemów podczas obsługi IPv6 przesyłam poniżej:

https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00052930

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@marcinor wiem ale to zaproponował support odnosząc się do tego wątku. Wydaje mi się zresztą, że  @TomTheMenace wyjaśnił wszystkie kwestie dotyczaće IPv6.

 

Pozdrawiam