anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

protokół IPv6 49XE9005

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

protokół IPv6 49XE9005

Witam

Czy ktoś wie jak wymusić w tv, by zadziałał protokół IPv6 ?

Jak włączę w tv test połączenia internetowego , pokazuje, że ipv6 jest niedostępny, a działa ipv4.

W ustawieniach menu tv , jest włączone ipv6.

 

W poprzednim sofcie tv była możliwość przełączania ipv4 / ipv6 , w obecnej wersji tego nie ma.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
TomTheMenace
Użytkownik

Ale po co chcesz włączyć w sieci domowej IPv6??? Masz kilkanaście milionów prywatnych adresów dostępnych w IPv4, więc czemu kombinujesz?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@marcinor wiem ale to zaproponował support odnosząc się do tego wątku. Wydaje mi się zresztą, że  @TomTheMenace wyjaśnił wszystkie kwestie dotyczaće IPv6.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Istnieje możliwość, że zmienia się automatycznie. Dla pewności napisz do https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email

profile.country.PL.title
fineria-22.06
Poszukiwacz

W menu ustawień routera domowego trzeba włączyć tą funkcję IPv6  !!! W przypadku routerów ASUS jest to możliwe z poziomu smartfona i tabletu oraz pc po kablu. Trzeba oczywiście mieć zainstalowaną aplikację producenta do danego modelu urządzenia. Powodzenia!!

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgosiłem Twój problem do supportu - oto ich odpowiedź:

Istnieje możliwość zmiany protokoły IPv4/IPv6, nawet po najnowszej aktualizacji AndroidTV. Opcja zmiany dostępna jest w HOME - Ustawienia - Sieć - Ustawienia zaawansowane - IPv6 (on/off).

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Chyba nikt nie czyta co ja piszę.  W menu routera jest włączone ipv6. Po włączeniu w telewizorze funkcji ipv6 nadal internet w telewizorze jest ipv4.

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

 

 

       Witaj

Wygląda na to, że to Ty nie czytasz swoich wpisów. Cytuję fragment wpisu rozpoczynającego temat

" w ustawieniach menu TV jest włączone ipv6" 

 

   misiek1955

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Tak jest włączone IPv6 tylko ,że jak sprawdzam stan sieci to IPv6 Wł. ,a Priorytet jest na IPv4

_DSC094.jpg

 

 

profile.country.PL.title
TomTheMenace
Użytkownik

Ale po co chcesz włączyć w sieci domowej IPv6??? Masz kilkanaście milionów prywatnych adresów dostępnych w IPv4, więc czemu kombinujesz?

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Bo lepiej mi działał net IPv6 na tv

profile.country.PL.title
TomTheMenace
Użytkownik

W jaki sposób działał ci lepiej? Jakie testy przeprowadziłeś, że tak twierdzisz?