anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

49xe9005 Youtube Pomocy

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

49xe9005 Youtube Pomocy

Ponawiam prośbę o pomoc, gdyż wgrałem nowe oprogramowanie do telewizora i na nowej aplikacji youtube , jest problem z tnącymi filmami 4k i gdy włączam podczas odtwarzania propozycje dalsze inne , to filmik się zatrzymuje co chwila, to na pewno nie jest problem z internetem.

Dodam , że na starej aplikacji wbudowanej , wszystko działało idealnie.

Jak mogę wgrać aplikację fabryczną i skąd ją wziąć ?

36 ODPOW. 36
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Najlepiej skontaktować się z serwisem Sony :slight_smile:

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Przywróciłem ustawienia fabryczne i nic nie pomogło 😞

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Może spróbuj wyczyścić pamięć cache tv , Home-Ustawienia-Pamięć i reset-Wewnętrzna pamięć współdzielona-Dane w pamięci podręcznej.

Kosecki
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

kosa16051971  Czy po resecie do ustawień fabrycznych , trzeba cache ?
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Gdzieś czytałem wątek,że dopiero wyczyszczenie cache  pomogło,warto spróbować,i tak nie masz nic do stracenia.

Kosecki
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Nie pomogło

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Chcę zainstalować starą wersję youtube z fabrycznego oprogramowania, ale nie wiem która wersja to była, a po za tym , czy w ogóle da się to zrobić, gdy już mamy nowszą wersję ? A support Sony, też nie chce mi pomóc jak widać, tylko kierują do serwisu.

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Ja mam tv xd8505 i mogę sobie cofnąć aktualizację o poprzednią wchodząc do google play store i klikam ikonkę Youtube ,wtedy wybieram odinstaluj aktualizację i to wszystko,nie mam wyboru co do wersji aktualizcji,jedynie mogę się cofnąć do poprzedniej.Pozdrawiam.

Kosecki
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

U mnie obecna wersja youtube to 2.02.14,przed chwilą cofnąłem się do poprzedniej,czyli do wersji 1.3.11.

Kosecki