anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Restart TV Sony podczas oglądania TVP 4K

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

Restart TV Sony podczas oglądania TVP 4K

Zgłaszamy problem z restartem TV Sony podczas oglądania TVP4K kolejny raz, może w końcu wypowie się jakiś expert ? Przecież trzeba z tym coś zrobić ???

Wypuszczacie buble, to weźcie za to odpowiedzialność panowie experci, za co Wam płacimy ???

15 ODPOW. 15
Rumcajs
Poszukiwacz

Co prawda temat stary, ale właśnie coś takiego zaczęło mi się dziać. Jak u innych macie dalej ten sam problem? 

profile.country.PL.title
pawplu
Użytkownik

Wystarczy nie oglądać TVPis i problem zniknie 🤣

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

@pawplu, jesteś niesamowicie bystry...

profile.country.PL.title
PioSwi
Poszukiwacz

Sony KD-65ZF9 ten sam problem. Czarny ekran, leci dźwięk, brak reakcji na pilota i przyciski na TV.. pomaga tylko odłączenie od prądu. 

profile.country.PL.title
magicmedia1502
Poszukiwacz

Telewizor KD-48A9. U mnie to samo co u poprzedników. Transmisja 4K z Kataru. Po okołu 40 min. ginie obraz, czarny ekran, dźwięk jest. Ładuje się android. Kilkanaście minut jest dobrze, później sytuacja powtarza się. W pewnym momencie ekran znowu czarny, telewizor przestaje reagować na komendy z pilota. Do życia przywraca go twardy reset czyli wyjęcie wtyczki 220V z gniazdka i ponowne włożenie. W momencie kiedy jest obraz, zauważyłem, że raz jest ciemniej raz jaśniej....skacze kontrast. W tej chwili telewizor jest w serwisie w Radomiu. Zobaczymy co wymyślą.

profile.country.PL.title
Walery99
Poszukiwacz

Gówniana telewizja to taki przekaz. Dla mnie może zniknąć, choć takiego problemu nie ma z satelity.