anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sam się włącza

profile.country.PL.title
And7704
Poszukiwacz

Sam się włącza

Kd65xh9005 sam się włącza.co zrobić

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

jeżeli TV włącza się o tej samej porze, widocznie został ustawiony timer włączania. Pod tym linkiem dowiesz się, jak go ustawić lub wyłączyć: https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00173692

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Kamil89
Użytkownik

Masz już parę założonych tematów z tym problemem i to na samej górze , sprawdź poczytaj bo polecają tam różne wyłączanie aplikacji i ustawień itd, ustawienia fabryczne  itp ale pewnie tak jak i wszystkim nic to Ci nie da. Ja mam restarty włącza się i wyłącza sam jest to albo problem z jakąś aktualizacja albo te wszystkie telewizory są z takimi wadami... Śmiech na sali, telewizor za 5500 zł pierwszy raz od Sony kupiłem i zaczynam żałować bo mam go od dwóch tygodni.... niestety ale jeśli nie naprawia tego to będę skutecznie ludziom odrądzal zakup tv Sony, a sam będę chciał zwrotu pieniędzy nawet jeśli oprze się o sąd i rzecznika praw konsumenta...

profile.country.PL.title
S3phi40T
Poszukiwacz

Spróbuj:
Ustawienia > Oglądanie Telewizji > Zewnętrzne wejścia > Ustawienia Bravia SYNC > Automatyczne włączenie telewizora (wyłącz)

 

Mi pomogło po ostatniej aktualizacji :slight_smile: 

Niektórzy piszą że żeby to ustawienie odpowiednio  się zapisało trzeba telewizor odpiąć na chwilę z prądu.  ...ważne że (mi) działa. 

profile.country.PL.title
And7704
Poszukiwacz

Kamil89

Ale możesz go oddać.ja w Media Markt w Holandii mogę w przeciągu 100dni oddać sprzęt

profile.country.PL.title
And7704
Poszukiwacz

S3phI40t ale po to jest ten synic aby sterować wszystko jednym pilotem.a jak to rozliczyłem to dekoder muszę osobno włączyć

profile.country.PL.title
Kamil89
Użytkownik

No w Polsce z tego co się orientuję to mam 14 dni przy zakupie przez internet i defakto dwa tygodnie niedawno minęły niestety .. teraz bym musiał udowodnić że jakaś wada fabryczna ale to chyba już zgłaszając do sony nie do Mediaexpert?

profile.country.PL.title
S3phi40T
Poszukiwacz

@And7704 przeczytaj dokładnie.

To konkretne ustawienie nie powoduje konieczności włączania osobno ampli. 

profile.country.PL.title
And7704
Poszukiwacz

S3phI40t, wyłączyłem.okaze się w nocy.

profile.country.PL.title
And7704
Poszukiwacz

Nie włączył się.dzieki