anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SATELITY SA-Z9R DO MODELU HT-ZF9, JAKIE UCHWYTY DO MOCOWANIA NA ŚCIANĘ?

profile.country.PL.title
pikulis
Poszukiwacz

SATELITY SA-Z9R DO MODELU HT-ZF9, JAKIE UCHWYTY DO MOCOWANIA NA ŚCIANĘ?

Witam. Wiem, ze satality można mocować bezpośrednio na ścianę, ale wtedy ograniczamy się do położenia głośników względem pionowym jak i poziomym, brakuje wedlug mnie istotnej regulacji kąta.

Bardzo chętnie przygarnę jakieś propozycje uchwytów może ktoś z Was ma coś co mogłby mi polecić?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

z założenia głośniki SA-Z9R powinny być zawieszone na wysokości ucha odbiorcy. Nie zaleca się wieszania ich wysoko, np przy suficie. Nie ma dedykowanych uchwytów umożliwiających regulację kąta ustawienia głośników. Jednak z tyłu posiadają one gwint - w tym miejscu da się pokombinować z odpowiednim ustawieniem.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
pikulis
Poszukiwacz

Z założenia to wiadome i oczywiste, ale kąt pochylenia i skierowania głośnika w pionie jak i poziomie przy założeniu, że kanapa ma ponad 2m, a głośniki mają być zaraz za nia, ma jednak znaczenie, przy standartowym mocowaniu kiedy wiszą nieruchomo patrzą prosto w lini i w ta strone przechodzi dzwiek, jaki to ma sens? W waszych reklamówkach wyraznie widac, ze ktos kto ma polke za kanapa sugerujecie ustawienie glosnikow do srodka kanapy.

Sugerujac "kombinowanie" na gwincie co miał autor na myśli, bo ja nie wiem jak można kombinować ustawienie głośniak na samym jego gwincie...