anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY BRAVIA we75

profile.country.PL.title
Katarzyna94
Poszukiwacz

SONY BRAVIA we75

Cześć, 

mam sony bravię we75. Po włączeniu go pilotem miga biały napis sony. Jest naprzemiennie z czarnym tłem. W momencie, kiedy tło jest czarne miga dioda. TV był w serwisie, przeinstalowali system po włączeniu go pierwszy raz było ok. Po wyłączeniu znowu miga. Muszę go odłączać z zasilania, czekać około 30 minut i dopiero włączyć. 

 

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Nigdy więcej Sony !

profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

Niestety telewizor najprawdopodobniej wymaga wizyty w serwisie. W jakim kolorze miga dioda? Ile mignięć wykonuje dioda po włączeniu telewizora? Dioda sygnalizuje konkretny błąd, można go zidentyfikować po kolorze diody i liczbie mrugnięć.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Katarzyna94
Poszukiwacz

Dioda miga na biało - jeśli chodzi o liczbę to ciężko jest mi powiedzieć ilość. Dida włącza się na długo i pod koniec pojawia się napis sony, po sekundzie się wyłącza, czarny ekran i znowu - odpala się dioda i po chwili napis Sony. 

profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Po włączeniu wykonaj power reset, wyciągnij kabel zasilający z gniazdka, odczekaj 60 sekund i podłącz ponownie (w miarę możliwości bezpośrednio do gniazdka). Jeżeli telewizor uruchomi się normalnie, wykonaj reset do ustawień fabrycznych i zaktualizuj oprogramowanie (najlepiej za pomocą pendrive).

 

 

profile.country.PL.title
Katarzyna94
Poszukiwacz

nowe oprogramowanie wgrał mi serwis i dzije się tak nadal. Odłączyłam od ginazdka, czekałam. Włączyło się ok ale już jak wyłączyłam pilotek i włączyłam to znowu jest to samo...