anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KDL-55809C wolno chodzi, resetuje sie

profile.country.PL.title
Gervail
Poszukiwacz

SONY KDL-55809C wolno chodzi, resetuje sie

Witam,

 

Prosba o pomoc.

 

Mam problem z TV jak w tytule. TV wolno działa i czasami się resetuje przy odtwarzaniu YT, Netflix albo losowo.

FW PKG5.433.0183EUA 

 

nie moge zresetowac to ustawien fabrycznych. niby daje OK i nic.

Update FW zarówno przez net (mowi ze aktualne) jak i przez USB (pobiera z USB, reset i tak w kółko) nic nie daje.

Włączanie TV przez VOL- i power + podanie zasilania nie powoduje przejscia do menu konfiguracyjnego.

 

EDIT2: TV po podpieciu tunera przez HDMI się nie resetuje. Problem wiec raczej firmware`u TV.

Jakies pomysly ? Wydaje mi sie, iz jest to problem z pamięca. Próbowałem odinstalowywac apki nienatywne, ale nie daja sie odinstalowywac tzn pisze ze odinstalowana a tak naprawkę do cały czas jest.

Pozdrawiam

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
lasus33
Użytkownik

Witaj. Miałem taki sam telewizor, bardzo fajny model i z wyglądu i bardzo dobra czerń (kontrast natywny) minus słaby procesor i mało ramu, który nie daje rady z tym tv. Musisz wyczyścić pamięć, może będzie lepiej. Ewentualnie pozamykaj aplikacje przyciskając klawisz home. Pozdrawiam. 

profile.country.PL.title
Gervail
Poszukiwacz

Pamięć wyczyściłem i nic to nie pomogło niestety

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

 

Wymuszanie przywrócenia ustawień fabrycznych

https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00170595

profile.country.PL.title
Gervail
Poszukiwacz

nie mogę zresetować do ustawień fabrycznych tzn wchodze w reset, wybieram wymaż wszystko, potwierdzam tak.

TV myśli strasznie długo, muszę klikać TAK kilka razy po czym wypisuje iż przywraca, następuje reset i nic - wszystko po staremu.

 

Gdyż władam USB z najnowszym FW to zczytuje do 100% po czym resetuje i tak w kółko.
Jak daje automatyczną aktualizacje to piszę iż nie ma nowszego FW.

 

 

profile.country.PL.title
rysiu_p
Poszukiwacz

Witaj

Mam pytanie: w moim telewizorze zniknął przycisk "Ustawienia". Był na samym dole, kilka dmni temu zniknął.Co zrobić? Można jakoś inaczej wejść w ustawienias?

Pozdrawuiam

profile.country.PL.title
Gervail
Poszukiwacz

reset przy czyms takim powinien pomoc, odlacz zasilanie na 30 sec

profile.country.PL.title
Gervail
Poszukiwacz

No niestety, TV po dwóch dniach takiego działania resetuje się w kółko.

Z tego co wyczytałem to typowa usterka pamięci w Sony. Słabo bo TV ma tylko 4 lata.

 

Nie kupię już nic Sony w takim razie, mam jeszcze Samsunga który ma z 15 lat i działa.