anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL65W857C - pionowe kolorowe paski po aktualizacji

ROZWIĄZANE
basil_fowlty
Nowicjusz

Sony KDL65W857C - pionowe kolorowe paski po aktualizacji

Witam,

w świeżo zakupionym telewizorze KDL65W857C pojawił się problem po zaktualizowaniu oprogramowania do najnowszej wersji. Otóż po włączeniu telewizora, zamiast normalnego obrazu wyświetlają się kolorowe paski (widoczne na załączonym zdjęciu). Co jest dziwne, raz na kilka razy wyłączeń/włączeń pojawia się normalny obraz. Próbowałem sposobu podanego w instrukcji na prosty reset, przez wyjęcie wtyczki z gniazdka na 2 minuty, nic nie pomogło. Czy to jest jakiś znany problem i da się to zrobić w domowych warunkach, czy zostaje mi oddać urządzenie na gwarancję?

Druga kwestia, korzystając z okazji, próbowałem sparować przez bluetooth TV z głośnikiem bezprzewodowym JBL, ale telewizor nie znajduje mi go. Inne urządzenia nie mają z tym problemu. W takim razie po co to bluetooth jak też nie działa?

 

P1050004.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

poniżej odpowiedzi na zadane pytania:

 

Paski – proszę zresetować urządzenie pilotem – naciskamy przycisk Power pilota i przytrzymujemy przez ok 5 sekund. Jeżeli objawy występują nadal, prosimy o kontakt z serwisem. 

 

Nawiązując do drugiego tematu. Telewizor nie obsługuje urządzeń audio przez Bluetooth. Obsługuje akcesoria (myszki, klawiatury, kontrolery gier, pilot One Flick).

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Najlepiej skontaktuj się z supportem Sony:

https://www.sony.pl/support/pl/contact

 

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

poniżej odpowiedzi na zadane pytania:

 

Paski – proszę zresetować urządzenie pilotem – naciskamy przycisk Power pilota i przytrzymujemy przez ok 5 sekund. Jeżeli objawy występują nadal, prosimy o kontakt z serwisem. 

 

Nawiązując do drugiego tematu. Telewizor nie obsługuje urządzeń audio przez Bluetooth. Obsługuje akcesoria (myszki, klawiatury, kontrolery gier, pilot One Flick).

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.PL.title
KatarzynaSobolewska
Nowicjusz

20170816_130630.jpgpo włączeniu telewizora po pewnym czasie w sposób łagodny przęsło do pionowych pasków??? Co się stało???