anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony xf 9005 nie daje się uruchomić po chwilowym odłączeniu od prądu...

profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Sony xf 9005 nie daje się uruchomić po chwilowym odłączeniu od prądu...

Mój xf 9005 był na stałe podłączony przez miernik zużycia energii. Dzisiaj ów miernik był mi potrzebny w innym miejscu więc wyłączyłem tv pilotem i po kilku sekundach wypiąłem z miernika a po jakiś tam minutach chciałem go ponownie wpiąć i uruchomić. I niestety nic z tego. Zero reakcji na pilota,  czy przycisk zasilania z tyłu na obudowie. Nawet próby resetu procedurą na dwa przyciski z tyłu i wtyczkę do gniazdka nic nie dają. Zapala się jedynie dioda w kolorze zielonym i koniec... Miałem już raz taki incydent po wgraniu z USB nowego softu ale za którymś razem zadziałała procedura ręcznego resetowania. A teraz nic... Przyznam, że brak już mi pomysłów...

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Problem rozwiązany. Przynajmniej do czasu...

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry @Frustrat
Cieszymy się, że problem rozwiązany, a w razie kolejnych problemów, daj znać na forum.
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
woreszk
Poszukiwacz

Witam 

Może podpowiesz mi co zrobiłeś że telewizor zadziałał?

Wczoraj ogłądałem telewizor do późna, w pewnym momencie usnąłem a telewizor działał dalej, nad ranem wyświetlił się komunikat że wyłączy się samoczynnie po bezczynności i tak też się wyłączył. 

Rano o 8 chciałem go uruchomić i brak jakiejkolwiek reakcji, wymieniłem baterie nic próbowałem włączyć bocznym przyciskiem nic , zmienilem kontakt nic. zero reakcji wygasiłem wcześniej podswietlenie loga i nie wiem czy wogole jest jakaś reakcja, Dodam że dwa dni temu podłączyłem pendriva na którym były stare zdjecia filmy około 50 GB,

może jakiś wirus zainfekował oprogramowanie?

 

profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Już dokładnie nie pamiętam, którą procedurę awaryjnego uruchamiania stosowałem ale kluczem było usunięcie wszystkiego z gniazd usb ! Dopiero po tym telewizor się uruchomił. Potem znowu do gniazd podłączyłem to co było w nich wcześniej, czyli jeden pendriwe do nagrywania a drugi z filmami i zdjęciami.

 

profile.country.PL.title
woreszk
Poszukiwacz

Bardzo dziękuje za odpowiedź,

Wczoraj nie dawalo mi to spokoju, zrobilem twardy reset i wszystko wrocilo do normy

dziekuje pozdrawiam