anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony XR-83A90J Subwoofer

profile.country.PL.title
Harry.mk
Poszukiwacz

Sony XR-83A90J Subwoofer

Witam,czy wie ktoś jak podłączyć do oleda 83 subwoofer ?W subie mam tylko coaxiale,nie obsługuje bluetooth a w tv z kolei w tym modelu nie ma już mozliwości wysterowania wyjścia słuchawkowego mini jack jako tylko subwoofer,żeby podawał niską czestotliwość-w poprzednich była taka opcja.Jak dokupie adapter bluetooth to też tv będzie chyba podawał całe pasmo?

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
Harry.mk
Poszukiwacz

Witam,czy wie ktoś jak podłączyć do oleda 83 subwoofer ?W subie mam tylko coaxiale,nie obsługuje bluetooth a w tv z kolei w tym modelu nie ma już mozliwości wysterowania wyjścia słuchawkowego mini jack jako tylko subwoofer,żeby podawał niską czestotliwość-w poprzednich była taka opcja.Jak dokupie adapter bluetooth to też tv będzie chyba podawał całe pasmo?

profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Z tego co się orientuję to od Androida 9.0 bodajże usunęli możliwość podpięcia subwoofera przez wejście słuchawkowe i od tego czasu takiej możliwości nie ma, soft nie pozwala.

profile.country.PL.title
Harry.mk
Poszukiwacz

 
profile.country.PL.title
Harry.mk
Poszukiwacz

Mialem 9 na poprzednim i można było,więc nie to raczej.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj Harry, czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://bit.ly/2t8AqP9
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Harry.mk
Poszukiwacz

Sony support to niestety jakaś porażka dzwoniłem i pisałem kilka razy,trafiłem na konsultantke lekko oddaloną od rzeczywistości i w ogóle nie w temacie:-)przy takiej klasy tv i cenie support powinien być adekwatny a nie jest..

profile.country.PL.title
Janwikto
Użytkownik

Z tego co pamiętam te modele nie mają wyjścia na subwoofer. Mają wejście funkcji głośnika centralnego w TV.  Wewnątrz mają wbudowane osobne głośniki  niskotonowe.  Przymierzałem się do  65A90J ale zdecydowałem się na 65X92J

profile.country.PL.title
Harry.mk
Poszukiwacz

Mam tez kd65a1 oled i w nim mini jack sluchawkowy jest sterowalny z pozycji tv jako subwoofer a tu nie dziwne.Kupilem adapter z toslink na coaxial subwoofer chodzi ale nie wiadomo dlaczego tylko na 1 poziomie glosnosci,nawet jak tv na 0 glosnosc to on dalej gra🙈

profile.country.PL.title
Harry.mk
Poszukiwacz

Pani  Agnieszko może Pani jest w stanie uzyskać odpwiedź na pytanie,na które niestety z supportu nie otrzymałem-czy można podłączyc do mojego Tv sam subwoofer bez soundbara np Sa-Sw5?