anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

telewizor sony bravia 65xd8505 problem funkcja zdalnego sterowania głosem

profile.country.PL.title
FILIP20122013
Poszukiwacz

telewizor sony bravia 65xd8505 problem funkcja zdalnego sterowania głosem

witam od  jakiegos czasu przestała mi działac funkcja zdlnego sterowania głosem pilot jest sprawny i telewizor tez wyglada to tak ze jak mowie to na telwizorze wyskakuje ze mnie nie rozumie wszystkie ustawienie tez dobrze i rrsetwanie tez robilam kilka dni temu dzwonilam do serwisu zrobilam wszystko co mi kazali ale nadal nie dziala czy ktos miał podobny problem z was pomocy pozdrawiam

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Czy kontaktowałas się już z naszym serwisem? Z pewnością pomogą w tej sprawie.

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
FILIP20122013
Poszukiwacz

witam kontaktowałam sie rozmawiałam zrobiłam wszystkie polecenia jakie pani mi kazała jednak nic nie pomogło problem nadal istnieje na telewizorze wyskakujekomunikat zenie rozumie 

profile.country.PL.title
FILIP20122013
Poszukiwacz

dodam jeszcze ze mam wrazenie ze ten prblem z nirozpoznawaniem glosu nastąpił po nowej aktualizacji programu wersja oprogramowania PKG3.925.0140EUB.PROSZĘOPOMOC

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Witam,nie wiem co podpowiadał serwis sony,ale Ja bym anulował parowanie pilota i ponownie sparował,wchodzimy w ustawienia,potem w ustawienia bluetoth,następnie wchodzimy w listę urządzeń,wybieramy SONY TV RC MIC 001 i anulujemy sparowanie.Potem ponownie go parujemy.

Kosecki
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Dodam tylko,że ważna jest jakość baterii,która podana jest w pod komendą anuluj parowanie.

Kosecki
profile.country.PL.title
FILIP20122013
Poszukiwacz

bateria 100% pisze ate komendy wykonywałam i nic nie pomaogło nadal nie rozumie dziekuje za rade

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Witam,warto poczytać kilka wątków poruszanych na forum pt.WYBIERANIE GŁOSOWE.

Kosecki