anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV 4k 65XH9505

profile.country.PL.title
ariel1313
Poszukiwacz

TV 4k 65XH9505

Witam jestem przed zakupem w/w modelu notabene szczytowy model 4k na 2020R nagle wyczytuje, że nie posiada on funkcji geimingowych a myślę o PS5 w przeciwieństwie do serii niższej z 2020r tzn. 90XH rzekomo szczytowy 1 szy model jest nastawiony na super jakość odbioru TV i filmów o nie będzie zapewniał 4k 120 klatek przy grach i wsparcia funkcji geimingowych w przeciwieństwie do modelu niższego - to jakaś wtopa Sony oczywiście nikt nie odbiera i nich i nie można nic zweryfikować, jeżeli tł by było jednak niestety będę musiał szukać TV innej marki i pewnie to będzie LG 1 szkoda😥

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

No niestety ten tv wg, sony nie jest do gier - masz się rozkoszować jakością obrazu w filmach, np, z Netflixa.Do gier niższy model XH 9000.

profile.country.PL.title
ariel1313
Poszukiwacz

To w ogóle nieporozumienie bo model wskazany do gier na tylko 1dno hdmi 2.1 a więc wytłumacz i mi skoro chce wykorzystać kanał zwrotny eARC to co podłączam sondbar do wejścia hdmi 2,1 w TV i jak niby mam podłączyć PS5 do optymalnego rekomendowanego dla niego hdmi 2.1 jak jest już zajęte, żenua i wstyd 

Wysłano z telefonu Huawei
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

No to LG.