anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV wersja v3.317 - lista błędów

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

TV wersja v3.317 - lista błędów

Witam,

 

Zakładam wątek dotyczący listy błędów w wersji v3.317 (aktualnie dystrybucja jest zawieszona). Kto zainstalował i chciałby zgłosić jakiś błąd niech pisze jaki ma model TV o raz wypisze błędy. Niech to wygląda tak:

Model X8305C

- średnio raz dziennie TV przestaje reagować na pilota. Pomaga odłączenie TV od sieci.

 

Nie widzę sensu rozbijania wątków na modele TV.

Raz na jakiś czas listę błędów przekażemy do Sony.

 

Pozdrawiam

 

 

120 ODPOW. 120
profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

skoro ci wszystko działa to po co tu zagladasz? przecież nie musisz odpisywać na poje posty nitk cię nie zmusza piszesz bo chcesz prawda? a skoro chcesz pomagać i doradzać to czytaj co inni piszą ile razy można odpowiadac na te same pytania? tak kabel nowy, tak czasza nowa, ect a jutro znów ktoś zaloży konto i bedzię chciał się wymądrzać i zada pytanie "a kabel sprawdzałeś?" uważam że jeśli chcemy zabrac głos w danej sprawie powinniśmy zagłębić sie z tematem widac że niema tu moderatorów forum bo gdyby byli po prosu usuneli by twój post który powtarza pytanie które ktoś już dawno zadał i jest na nie odpowiedz

luki2786
Użytkownik

najlepsza opcja bedzie sprzedac tv i uwolnic sie od tego pseudoandroida. Sony kiedys nr 1 a teraz jeden wielki ***** ktorego nikomu juz nie polece. Ide po panasonica a to moze sie sprzeda na allegro. Dziekuje firmo sony za wielkiego bubla a 5500 zł

profile.country.PL.title
pavel_pl1
Użytkownik

Spokojnie. Zaraz @Sony_Polska przekaże sprawę do ich supportu i za jakiś czas wróci z odpowiedzią (czytaj nigdy) :nauseated_face:

tniezgoda
Poszukiwacz

To jeszcze jedna rzecz. Co prawda, nie doczytałem, żeby brawia kdl 55W808C miał podówjny tuner lub 1,5 tunera, ale wydawało mi się, że powninien mieć dwa chociażby dlatego, że jeden do naziemnej a jeden do satelitarnej. Próbowałem nagrywać z satelity korzystając z CAM Polsatu na HDD i jednocześnie przełączyć kanał na naziemną lub na jakikolwiek inny program i to nie działa. Trochę do bani skoro nawet mój stary dekoder Fergusona ma odrębne tunery.

Myślałem, że jak moja lepsza połowa ogląda swoje popierdółki, a na innym kanale będzie leciało coś fajnego to będę mógł sobie nagrać, a tu lipa.

 

No i jeszcze jedno - usiłuję znaleźć pełną specyfikację telewizora na stronie SONY i szukam i szukam i chuchu nie mogę znaleźć. To trochę nie fair, że nie mogę sprawdzić czy mój TV ma podwójny tuner czy nie.

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

prosze pełna specyfikacja :

https://www.sony.pl/electronics/telewizory/w850c-w800c-series/specifications

niby niema dwóch ale zalezy jak to rozumieć 😉

mi się wydaje  że niema podwójnego np. podwójnego  S2 bo pisze Dwa tunery (T2/S2/C2) Nie czyli nie można np. podłaczyć konwertera twin i np. ogladac polsat na nagrywać tvn

ale dwa tunery to on ma bo można do niego podłaczyć tv satelitarna i naziemna ba i kablówkę

a że nie można nagrywać tak jak kolega mówi  to chyba tylko i wyłącznie wina oprogramowania

ja to tak rozumiem a jesli się myle niech mnie ktoś poprawi, a wy jak myslicie?

pokerzysta
Poszukiwacz

nIE WIEM czy dobre miejsce, ja kupiłem 50w809c skusiłem się na androida i lepszy obraz niz samsung 6400 gdzie straszyli brudem na matrycy po dwóch latach (zaczynam żałować)

Mój problem polega na tym, że po aktualizacji TV nie łapie obrazu 3D z cda.pl - nowy TV na sofcie fabrycznym bez problemu pokazywał filmy w 3D z tej strony, po aktualizacji Kicha"

3D z YT juz np. działa - co dziwne ale tam nie ma całych filmów tylko trailery lub dema a nie o to loto

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Konik masz rację. Jest kilka tunerów ale nie podwójnych,małą wskazówką może być funkcja PAP która jest w tv. Ale może też dotyczyć podłączenia komputer/tv. Pokerzysta jak rozumiem masz androida więc zainstaluj Kodi i wtyczkę cda. Może tak ruszy. Serwis z piratami więc ludzie mogą też kiepskie pliki wrzucać.

profile.country.PL.title
Robert_Dobosz
Użytkownik

Na tą chwilę dołacze powtarzajace się u mnie błędy na KDL-43W809C - myślałem, że to jednorazowe przypadki, ale już się to stało kilkakrotnie więc:

 

 - nie uruchamiające się rekomendacje na ekranie głównym, ale przypuszczam że to jest związane bardziej z brakiem automatycznego łączenia z Wifi - będę starał się coś ustawić ręcznie.

 

 - czasem zdaża się uchurchomić telewizor z brakiem dźwięku i na nic nie reaguje - wtedy jedynie pomaga pstryknięcie na listwie (dobrze że mam oddzielny wyłacznik dla telewizora).

jackf41
Poszukiwacz

Witam,

znalazłem kolejny problem w KD 55X8508C. Nie można eksportować ani importować listy programów ta funkcja w "Ustawieniach technicznych" jest nieaktywna. Nic nie daje resetowanie tv ani też przywracanie do ustawień fabrycznych. Przed uaktualnieniem do softu v.3.317 funkcja działała.

grzech82
Poszukiwacz

KD55X8507C na tej wersji softu importowanie i eksportowanie listy kanalow dziala. Funkcja ta aktywuje sie w momencie podlaczenia i rozpoznania przez tv pendrive. Dziala na pewno w slocie usb2.. nie probowalem na innych.


Wysłano z mojego urządzenia Samsung