anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TVP VOD na Android TV nowość !

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

TVP VOD na Android TV nowość !

Jakby kogoś interesowało to bardzo fajna aplikacja TVP VOD pojawiła się w sklepie Play na telewizorze przejrzysta nowoczesna i bardzo miła w użytkowaniu .Świeże seriale co nie zdążyłeś obejrzeć dzisiaj ... polecam ! JeszczePlayer+ i komplet :slight_smile: no i HBO Go.Wszystkie nowe materiały są w FullHD 1080p !

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Dzięki za info. Żona będzie miała gdzie "M jak miłość" oglądać :yahoo:

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

jest wszystko M jak miłość ,Barwy szczęścia ,Klan ,Na dobre i na złe i sam nie wiem co jeszcze i oczywiście Korona królów :tongue: a no i kilka fabularnych między innymi igrzyska śmierci do tego teatr,kultura ,sztuka jakies treści dokumentalne z TVP Kultura ,TVP Rozrywka jedna z nowocześniejszych aplikacji mam ją od 2 dni naprawdę wielki plus dla apki !

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

O Dżizas-Korona Królów?-nic mi już więcej do szczęścia nie potrzeba:smile::yahoo:

profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

Aplikacja klasa

Tylko nie można się pozbyć starej z listy rekomendowanych 

 

Czekam na dostęp Player ale z tego co wiem wciąż nie wydali jej na Android TV

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Aplikacja pojawiła się na stałe w aplikacjach systemowych (Polecane Apilkacje) zastąpiła poprzednią TVP gdyby jeszcze tak Player+.......  zmieniła się ikona a w środku stare badziewie :slight_smile:

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Pomiędzy TVP VOD z androida , a z hbbtv jest kilka drobnych różnic.  Na hbbtv nie ma reklam przed programami,serialami itp. Na hbbtv telewizja na żywo jest w innej (osobnej) aplikacji. Na tej z androida po reklamach działa przycisk chwilowego zatrzymania(pauza II) Na hbbtv ten przycisk nie działa. Tyle na razie zauważyłem różnic.

profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

U mnie na W755C wciąż niestety w rekomendowanych stara wersja

 

Dobrze że zdążyłem ściągnąć ze sklepu apke bo już nie ma jej dostepnej

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@_G_D_A_Też mam W755C i u mnie nastąpiła podmiana.

profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

A robiłeś jakiś restart? Opcje fabryczne?

Czy poprostu wyskoczyło