anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wersja v3.925 już jest !

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Wersja v3.925 już jest !

Kto już zainstalował jakieś wrażenia ? Pani z infolinii miała rację szacun ! :slight_smile: Juz wczoraj próbowałem sprawdzić aktualizację to ciągle wyszukiwało i wiedziałem juz ,że coś na rzeczy.

53 ODPOW. 53
profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Ktoś już instalował?jakieś różnice?mi coś nie chce z pendriva pójść, a sam tv póki co aktualizacji nie odnajduje 😕 może z innym penem spróbuję...

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

Co zrobić, bo mi też nie chce zaskoczyć z pena. 
Ostatnio też miałem problem z aktualizacją, ale w końcu zaskoczył. 
Oni specjalnie coś robią żeby nie szło? 
Pierwsza aktualizacja poszła bez zająknięcia, druga ta sama po wymianie płyty też tak samo, trzecia 3.8 juz z problemami, a teraz przy czwartym podejściu kompletna klapa. 
A pen cały czas ten sam. 
Pie****e SONY .!!!!

Wysłano z mojego urządzenia Samsung
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Zainstalowane ! Zmian nie widać gołym okiem :slight_smile: YT rzeczywiście w pełnej rozdzielczości idzie nic niepokojącego się nie dzieje,Co do odpalenia tej aktualizacji rozpakować na pena wejść w aktualizacje i tam powinien już rozpocząć się proces aktualizacji.Jeżeli nie to zrestartować TV powinno ruszyć.

22791687_1518332491588231_7176495113394521729_o.jpg

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

Jeżeli chodzi o 55XD8599 Z to uparcie nie chce ruszyć. Próbowałem zv dwóch różnych penów z czego jeden, który był używany do poprzednich aktualizacji. 
Albo plik jest skopany, albo nie wiem co. 
Aaaaa nie, przecież wiem co - ten pierd***y tv jest skopany przez super firmę!!!

Wysłano z mojego urządzenia Samsung
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Darek_A   Pierwsza zauważalna zmiana to jak u mnie na moim XD to w końcu TV w trybie wyłaczania co godzinę "naciśnij dowolny klawisz aby TV nie przeszedł w tryb czuwania" działa już nie tylko OK ale i z głośności anuluje :slight_smile: pierdoła ale. Darek na spokojnie robiłeś co pisałem? Też mi nie chciało zaskoczyć kiedyś pomęcz go pokombinuj pobierz jeszcze raz aktualizację musi ją zaczytać ,sformatuj pena wcześniej rozpakuj tylko ten plik na pena wejdź w menu - ustawienia-informacje-aktualizacje systemu-sprawdź w poszukiwaniu ..... i wtedy rusza jak masz włożonego pendriva wiem widać robiłeś to już wcześniej ale może coś pomijasz.A jak włożysz tego pendriva do USB to co się dzieje ?

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

U mnie poszło. Przed włożeniem pendriva zrobiłem restarta jak zasugerował zbygaj (ale sam na to wpadłem:-) ). Na razie jakiejś różnicy nie widze, ale bede obserwowal.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Nie wiem czy to było ale ..... używam modułu CI+ CP Guide-jakaś pozycja z EPG - ok jest orientacyjny pasek przedziału czasu ile upłynęło od początku filmu o której się zaczął  do której trwa pod tytułem filmu .

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

 

             Witam Forumowiczów

Osobiście zawsze czekam na aktualizację z poziomu telewizora.Jak do tej pory

po tak przeprowadzonej aktualizacji zero problemów.Telewizor 55xd9305

            misiek1955

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

U mnie podobnie na W756. Póki co telewizor nie widzi aktualizacji.

profile.country.PL.title
Bruno79
Poszukiwacz

Czy po updejcie zrobiliście factory reset?