anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XF9005 Netflix - Atmos

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
lukaszpsl
Poszukiwacz

XF9005 Netflix - Atmos

Cześć Wam Jestem trochę świeżak w tematach RTV także pozwolę sobie zadać pytanie zakupiłem właśnie ten TV XF9005 + do tego soundbar Sony HT-XF 9000. Obsłuży ten zestaw Dolby Atmos np. na netflixie? Zauważyłem, ze np. na oledzie z LG przy włączeniu jakiegoś filmu pokazuje się info w prawym górnym rogu Dolby Vision i Dolby Atmos. U mnie tylko powiadomienie Dolby Vision. Dlatego mam trochę obawy, że Atmos może nie być wspierany. Jak sie upewnić z tym wszystkim? Proszę o jakiekolwiek porady

 

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
lukaszpsl
Poszukiwacz

Problem rozwiązany :slight_smile: musiałem to zrobić ale w ustawieniach soundbara :slight_smile: 

profile.country.PL.title
lukaszpsl
Poszukiwacz

Kolejny problem na lini Xbox - sounbar - tv 😞 Jako, ze konsola jest najpierw podłączona do soundbara to w ustawieniach głośnika dałem Enhanced format prócz zwykłego standardowego i wszystko mega pięknie śmigało. Dziś włączam konsole i ekran czarny z komunikatem ze brak łączności i żeby sprawdzić wejścia zewnętrzne. Przełączyłem w soundbar znowu na Standard Format i połączyło właściwie. Po dłuższej zabawie zauważyłem, ze na Enhanced format albo się nie łączy jak wyżej wspomniałem albo się połączy ale jest bardzo duża ziarnistość. Na czarnym tle mega dużo białego smużenia 😞