anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XH90 seria bez aktualizacji do VRR!!

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Domell1
Użytkownik

XH90 seria bez aktualizacji do VRR!!

Witam

Proszę oficjalnie, aby Sony Polska ustosunkowała się do informacji z zagranicy a mianowicie seria XH90  według źródeł z zagranicy (jak również support Sony w USA potwierdza) nie otrzymają aktualizacji do VRR!!

 

 

Użytkownik polskiego forum HDTV również potwierdził (poprzez support Sony), iż nie będzie aktualizacji firmware do VRR w oprogramowaniu dla XH90.

Jak dla mnie SZOK!!

 

 

 

 

Tagi (2)
26 ODPOW. 26
profile.country.PL.title
PioHosT
Użytkownik

No chyba w końcu. Ale są minusy =[

 

profile.country.PL.title
Sebol74
Użytkownik

witam

Tez posiadam tę "udaną" serię xh90. i też szlag mnie trafia, że ciągle sa jakieś problemy. A to brak współpracy z kartami CAM a to problemy (zanikanie) dźwięku po e-ARC. Jeżeli najnowsza aktualizacja nie wyeliminuje problemów z dźwiękiem, VRR oraz ALLM to jak najbardziej jest to podstawa do reklamacji jako "towar niezgodny ze specyfikacją". Jeszcze poczekam na najnowszy upgrade ale moja cierpliwość to tego gniota się kończy. 

profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik
profile.country.PL.title
johnydh
Poszukiwacz

@Sebol74jaki masz problem z kartą CAM ?

profile.country.PL.title
Sebol74
Użytkownik

po wymianie płyty głównej problemy zniknęły. Niemniej jednak często po włączeniu tv nie czyta karty CAM. Trzeba wyjąć i ponownie włożyć kartę lub zrobić reset tv. Ale na to już chyba nie znajdą rozwiązania.

profile.country.PL.title
Persu87
Użytkownik

to teraz uściślij jaką masz wersje softu po wymianie plyty glownej.

Ja mam klatkowanie , zaklocenia na ekranie. Ponoć pracują nad softem nowym.

 

Zapraszam użytkownikow wszystkich telewizorów SONY na grupę   https://www.facebook.com/groups/sonypl  

profile.country.PL.title
Sebol74
Użytkownik

jeżeli to pytanie do mnie to odpowiadam ze mam najnowszą wersję 6.1554