anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XH90 seria bez aktualizacji do VRR!!

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Domell1
Użytkownik

XH90 seria bez aktualizacji do VRR!!

Witam

Proszę oficjalnie, aby Sony Polska ustosunkowała się do informacji z zagranicy a mianowicie seria XH90  według źródeł z zagranicy (jak również support Sony w USA potwierdza) nie otrzymają aktualizacji do VRR!!

 

 

Użytkownik polskiego forum HDTV również potwierdził (poprzez support Sony), iż nie będzie aktualizacji firmware do VRR w oprogramowaniu dla XH90.

Jak dla mnie SZOK!!

 

 

 

 

Tagi (2)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Domell1
Użytkownik

Temat zamykam gdyż  Sony oficjalnie potwierdziło (i sprostowało informacje) m.in Vinectowi na kanale YT że zostanie wprowadzone VRR   w przyszłych aktualizacjach. 

Dziękuje wszystkim za dyskusję :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

26 ODPOW. 26
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

na forum nie udzielamy informacji na temat przyszłych aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Wszelkie tego typu informacje zamieszczane są na naszej stronie internetowej https://www.sony.pl/

Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym Supportem przez formularz: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics lub telefonicznie pod numerem: +48 223060694

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Domell1
Użytkownik

Z całym szacunkiem ale tutaj podajecie że VRR będzie jako przyszła aktualizacja  https://www.sony.pl/electronics/telewizory/xh90-series/specifications

 

natomiast support sony poinformował że tego wsparcia nie będzie.

 

 

cytuje rozmowę użytkownika sony hdtv polska

Juan (10.01.2021, 15:09:17): Thank you for contacting Sony Video Chat support. My name is Juan. I’ll be assisting you today. 
Me (10.01.2021, 15:09:42): Hi do I have to rewrite question ? 
Juan (10.01.2021, 15:09:49): Hello Tomasz . 
Juan (10.01.2021, 15:10:10): The VRR and ALLM are not available. 
Me (10.01.2021, 15:10:19): But they will be ? 
Juan (10.01.2021, 15:10:19): As a costumer I understand the gravity of the situation. I wish I had information on that. I take it as a valuable feed back and let our team know. 
Me (10.01.2021, 15:10:51): The x900h was advertised that he will get in software update those features 
Juan (10.01.2021, 15:11:27): Yea it was advertise but , as per up date it will not available. 
Me (10.01.2021, 15:12:01): So how i can return the tv? 
....

 

Chciałbym się dowiedzieć jak w końcu będzie ponieważ najpierw reklamowany jest Wasz telewizor jako zgodny z nowymi konsolami, a teraz wychodzi że nie będzie. Trochę to zakrawa o towar niezgodny z umową (nie posiadający istotnej funkcji wymienionej w specyfikacji).

profile.country.PL.title
Darek2431
Użytkownik

Jestem wkurwi.ny ze wogole kupiłem tv 75xh9096 firmy sony a mam 43 lata i nigdy nie zaglądałem iż na nich produkty.Na community w LG czy to Samsung to niema tam tyle problemów co z tym gownem jakim jest firma sony.Bede każdemu odradzał jaki kolwiek złomo-szpet tej firmy 

Dawid_Ludwiczak
Nowicjusz

Szanowne Sony,

 

To co aktualnie się dzieje to globalne oszustwo firmy SONY. Wasze materiały marketingowe jak i dane techniczne, w momencie kiedy kupowałem ten TV jasno mówiły że VRR i ALM będzie dostarczone w przyszłej aktualizacji. Tylko dlatego kupiłem ten TV. W świetle aktualnych działań Sony, zamierzam zwrócić natychmiast ten TV. Co więcej SONY popełniło przestępstwo, i to poważne. 

Proszę aby Sony Polska przestawiła rzeczowe oficjalne informacje dotyczące tej sytuacji a w razie potwierdzenia, przedstawiło procedurę zwrotu. Mój TV jest z listopada 2020, więc jestem jeszcze w okresie rękojmi.

W innym wypadku zgłoszę to zdarzenie w prokuraturze,  co radzę również innym użytkownikom tego TV.

Podejrzewam również, że Sony otrzyma zaraz zbiorowy pozew.

Zawiodłem się na was i straciłem zaufanie, a wy klienta.

LUNAR79
Nowicjusz

Witam, kupiłem Tv właśnie dla VRR. TV Sony XH90 miał  rekomendacje firmy Sony jako posiadający właśnie te ulepszenia teraz lub w aktualizacjach .hdmi2.1 120hz.VRR.ALLM.Oraz będący jako idealny po konsole nowej generacji.

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Jeśli byłaby możliwość zwrotu tv to z chęcią bym go oddał,chociaż nie mam z nim problemów technicznych puki co.

profile.country.PL.title
Piechu92
Poszukiwacz

Podpinam się do tematu. To kolejne, złe informacje jeśli chodzi o tą markę, mam nadzieje, że nie okażą się prawdziwe. Najpierw ogromne problemy z oprogramowaniem (które na szczęście ustąpiły u mnie po ostatniej aktualizacji), a teraz niby brak obiecanego VRR? To za co ja płace 5500zł? Za tą cene miałbym dwa Samsungi, może z troche gorszym obrazem (chociaż tego nie jestem wcale pewny) ale na pewno nie miałbym tyle bólu głowy związanego z nowym sprzętem. Wysłałem zapytanie o brakujące funcje bezpośrednio do nich. Poinformuje was a jeśli sami coś wiecie na ten temat to również proszę o wpis na tym forum. Pozdrawiam

pzte90
Poszukiwacz

Dzwoniłem do supportu i nie dowiedziałem się niczego. Usłyszałem jedynie że "jak się pojawi to będzie". Tyle jest wart ten wasz support.

Żądam oficjalnego stanowiska Sony Polska w sprawie aktualizacji dla telewizorów z serii xh90.

Śmierdzi to oszustwem.

 

profile.country.PL.title
micpl78
Poszukiwacz

Prezentacja telewizora na oficjalnym kanale Sony Support z 11 września 2020.

Tu akurat nawet nie ma słowa o tym, że VRR "będzie w przyszłości", po prostu jest wymienione jako jedna z funkcji (1:40 i dalej):

 

https://www.youtube.com/watch?v=ulE3yhffnio