anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

788 ODPOW. 788
profile.country.PL.title
JacekSz
Użytkownik

U mnie na sofcie PKG6.5660 jest coraz gorzej. Rozmazane piksele w odstępie od 1 min do 10 min. na części ekranu lub całości

profile.country.PL.title
JacekSz
Użytkownik

Na stronie Sony i tego modelu jest taka odpowiedź na recenzję od użytkownika z października 2022

 

Dziękujemy za nadesłaną opinię. Niezwykle nam przykro z powodu takiego problemu z Twoim telewizorem. Pragniemy zapewnić, że każdy feedback od klientów jest dla nas niezwykle ważny i brany pod uwagę w procesie udoskonalania produktów.
Problem z pikselizacją powinien zostać wkrótce rozwiązany poprzez nową aktualizację oprogramowania.

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

No i jak przeczytasz co w nosi nowy soft to jest napisane że ma tez poprzednie poprawki w tym rozwiązano problem pikselizacji i zamazywania obrazu. Czyste kłamstwo . Pisałem ze dzwoniłem do Sony EU i pani była zdumiona jak to znowu piksluje przecież to jest naprawione , i zdajesz sobie sprawę że przyjęli taktykę zaklepania sprawy a ty jesteś jakimś przypadkiem 1 na milion i nie ma sensu się tym zajmować . Ale po tym co piszecie ze nawet na naprawczym piksluje po roku to nawet cofnięcie softu raczej by nic nie dało… Jak to mawia mój kolega jesteśmy głęboko w dupie i musimy tu sobie znaleźć jakieś dogodne miejsce :)))

profile.country.PL.title
karoleczek90
Poszukiwacz

A aktualizacja może będzie za 2 miesiące naprawi  albo i nie naprawi problem i grają na zwłokę dalej a papier i internet wszystko przyjmie. Czekam na odpowiedz sklepu co mi ciekawego odpowiedzą na reklamacje.

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Co by nie mówić w pompie to już mają wyszła kolejna seria L a więc seria J jest już  dwa modele starsza więc wsparcie się niedługo zakończy i po temacie... U mnie tv sprawuje się dobrze poza cam mam dekoder i jest git, ale rozumiem co niektórych bo sam broniłem się przed dekoderm, ale się poddałem... 

profile.country.PL.title
karoleczek90
Poszukiwacz

Odpisali mi ze sklepu po tym jak reklamacje złożyłem ze chcą go zabrać do serwisu do Radomia na ich koszt celem diagnostyki i naprawy śmiech na sali juz lecę wysłać tv a potem strzępy będą z niego zaraz się jeszcze piksele zaczną itd jak kurier zaczynie nim rzucać a oni płytę tylko wymienia co mogą w domu zrobić u mnie w 15 min tragedia.

profile.country.PL.title
myk6414
Poszukiwacz

Do mnie jutro przyjeżdża serwis z nowa płyta główna. Zobaczymy na jak długo to pomoże. 

profile.country.PL.title
karoleczek90
Poszukiwacz

sklep pisał ze maja zabrać a technik dzwonił do mnie godzinę temu i maja tez przyjechać jutro bo mówi ze nie ma sensu tego targać jak można w domu w 30 min zrobić nowa płyta wjedzie tez do mnie już 2ga ale daje ze 2 3 miechy i będzie to samo.

xslepy
Poszukiwacz

Witam, nie cieszyłbym się za bardzo :wink: U mnie byli tuż przed nowym rokiem wymienili płytę (aktualizację mam wyłączone) i teraz znów pikseloza wróciła 😕

profile.country.PL.title
myk6414
Poszukiwacz

Gdzie ja napisałem ze się cieszę?