anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A500 było super, a teraz żałuję że wybrałem Sony

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
radoslawo
Poszukiwacz

A500 było super, a teraz żałuję że wybrałem Sony

Witam Wszystkich
Od 2009r posiadam a500 z której jestem bardzo zadowolony, jednak chciałbym już zmienic na coś lepszego. Brakuje mi iso poniżej 200 i dobrego powyżej 800 oraz czasów poniżej 1/4000. I tetaz okazało się że zostałem na lodzie. Obecnie moglbym wziąść a58 lub a77II. Tylko po co? Za 4000 kupic cos co ma szumy większe niz moj kilkuletni sprzęt? Zeby mieć gps i kręcenie filmów oraz kiepskie zdjecia wystarczy tel. Oglądałem zdjęcia i się zalamalem. Wydałem na ten sprzet tyle pieniędzy i co dalej? Co będzie jak padnie migawka? Chciałem Sony mam Sony. Czy macie może jakieś rady w tym temacie?
34 ODPOW. 34
profile.country.PL.title
radoslawo
Poszukiwacz

Dzięki wszystkim za porady. Po odświeżeniu tematu a trochę to trwało:)))  A wiec miałem kupować kamerkę do astro zamiast aparatu jednak po rozeznaniu kupie albo A7M3 albo A7s2. Krajobrazy, niebo nocą i podpięcie czasami do teleskopu. Do tego jedną szeroką jasną stalkę oraz jeden portretowy zoom i na tym zakończę:) Narazie zbieram jeszcze fundusze. Dzięki wszystkim. Jeszcze się tylko zastanawiam nad adapterem do starych szkieł czy lea4 czy lea5? Bo czytam ze 5 nie bardzo współpracują z A7m3

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@radoslawo  napisał(a):

Dzięki wszystkim. Jeszcze się tylko zastanawiam nad adapterem do starych szkieł czy lea4 czy lea5? Bo czytam ze 5 nie bardzo współpracują z A7m3


Najnowsza wersja LA-EA5 nie będzie miała AF z obiektywami na śrubokręt przy stosowaniu tej przejściówki z A7M3.

 

Po szczegóły odsyłam tutaj - nalezy kliknąć na interesujący Cię obiektyw by dowiedzieć się jak będzie on działać z LA-EA5 http://support.d-imaging.sony.co.jp/www/cscs/accessories/compatibility.php?area=eu&lang=pl&mdl=ILCE-...

 

Pozdrawiam :slight_smile:

profile.country.PL.title
radoslawo
Poszukiwacz

Tak z grubsza patrząc to lea4 jest lepiej dopasowana. Sony uważa ze A7M3 to już stary? 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Dlaczego stary?
profile.country.PL.title
radoslawo
Poszukiwacz

Jak przeglądam listę kompatybilności to często jest info że z A7M3 coś nie działa.