anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

akumulator czy rozładowujecie do końca

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

akumulator czy rozładowujecie do końca

mam takie pytanko jak traktujecie swoje akumulatory :nauseated_face: czy przed kolejnym naładowaniem roładowujecie go do końca czy doładoeujecie jak poziom baterii jest niski a wybieracie się na dłuższa "polowanko"

6 ODPOW. 6
wratislavian
Początkujący

masz w instrukcji jak optymalnie traktowac akumulator. myślę, że nas nie okłamują.

a odpowiadajac na twoje pytanie. to nie rozladowuje do konca bo to bez sensu. pierwsze sformatowanie, a pozniej jak szykowalo sie dluzsze wyjscie to akumulator pod prąd nieważne w ilu % był naładowany.

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

wratislavian napisał(a):

masz w instrukcji jak optymalnie traktowac akumulator. myślę, że nas nie okłamują.

a odpowiadajac na twoje pytanie. to nie rozladowuje do konca bo to bez sensu. pierwsze sformatowanie, a pozniej jak szykowalo sie dluzsze wyjscie to akumulator pod prąd nieważne w ilu % był naładowany.


format baterii zrobiłem znaczyć się mogę szaleć :smileymrgreen:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

format baterii zrobiłem znaczyć się mogę szaleć :nauseated_face:


Szalej, szalej :)

A najlepiej dokup sobie rezerwowy akumulator :)

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

narazie brak funduszy między innymi stąd moje pytanie bo muszę narzazie o ten dbać :nauseated_face:

wratislavian
Początkujący

nowy nie jest taki drogi, a wierz mi, że ten który dostałeś w zestawie jest naprawde świetnej jakości.

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

dobrą rzeczą w tych akumulatorach jest to, że dokładnie widzisz ile ci jeszcze zostało. Jak nie wyjeżdżasz na dalekie wyprawy tam gdzie energetyka nie sięga - można spokojnie robic przy jednym. Nawet przy dużym mrozie.
Jest to jeden z istotnych plusów systemu - niekiedy pojemność określana jest w postaci X kresek które zupełnie nic nie mówią - i wtedy baaaardzo przydaje się dodatkowe zasilanie. U Sonego - może to gorzej dla nich, ale lepiej dla użytkowników - na akumulatorku sonowym można polegać :-)