anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Allegro - czy polecacie ten zestawik

Misiek025
Początkujący

Allegro - czy polecacie ten zestawik

Witam. Czy ten zestawik się opłaca kupić ?

http://allegro.pl/sony-a500l-pelny-zest ... 46814.html


Nówka jest w sklepie za 1750 ale bez gripa, drugiej baterii i fajnej torby.

30 ODPOW. 30
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Jest jeszcze A55v z nagrywaniem filmów z AF.

przemopzm
Początkujący

kris napisał(a):

dobrze jest kupić aparat raz, a porządnie, dlatego polecam a580 (a560 nie ma jeszcze w sprzedaży!). Optyka jest najważniejsza, ale można ją zbierać sukcesywnie :D



Stoi u mnie na sklepie i testowałem ją sobie porządnie i też śmiało mogę powiedzieć że warto dopłacić i kupić a580. Dobra puszka ;)

spolRedDragon1tivhr
Początkujący

To mi koledzy pomogliscie,
Nadal nie wiem co wybrać, ale teraz skłaniam się bardziej do wyboru miedzy 550 i 580
Różnica w cenie to jednak 1000 i tu mój ból...

Ahhhhhhh
:c31

ps. na filmach mi absolutnie nie zalezy - mam kamerkę HANDYCAM :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

RedDragon napisał(a):

na filmach mi absolutnie nie zalezy - mam kamerkę HANDYCAM

A więc pozostaje :c56 550
W tej chwili najnowocześniejszy model :c56 bez funkcji filmowania.

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Tadeusz napisał(a):

RedDragon napisał(a):

na filmach mi absolutnie nie zalezy - mam kamerkę HANDYCAM

A więc pozostaje :c56 550
W tej chwili najnowocześniejszy model :c56 bez funkcji filmowania.


lub a580 :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
spolRedDragon1tivhr
Początkujący

KRIS

Jest twardy... 580 i basta :thumbsup:

BAwiłem się wczoraj w jednej z Galerii na stoisku SONY - 580 - cóż CUDO :smileyredface:

profile.country.pl_PL.title
kodi-----
Początkujący

no tak pewnie ze 580tka jest super ale kaska... znam ten ból... ja miałem farta i kupiłem w promocji konkretnej 550tke Y w cenie puszki na allegro wiec wybrałem to w ciemno a jednak 580tka na pierwszy sprzęt nieco drogawa jest. Ja bym jednak radził 550tke jeśli ktoś ma kamerę. Pewnie że ma nieco wad, ale każdy aparat je ma i nie jest to nowy model za to możliwości do ceny to bomba mimo wszystkich wad i różnic do 580tki. Choć ja się nie znam jeszcze 550tka to moja pierwsza lustrzanka nie licząc smieny i kilku chwil z practiką ojca:D

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kodi napisał(a):

njednak 580tka na pierwszy sprzęt nieco drogawa jest. Ja bym jednak radził 550tke jeśli ktoś ma kamerę. Pewnie że ma nieco wad, ale każdy aparat je ma i nie jest to nowy model za to możliwości do ceny to bomba mimo wszystkich wad i różnic do 580tki. Choć ja się nie znam jeszcze 550tka to moja pierwsza lustrzanka nie licząc smieny i kilku chwil z practiką ojca:D


idąc tym tokiem rozumowania, lepiej kupić a230. Jeszcze tańsza.....
Czasami warto się poświęcić i wydać więcej. Przecież nikt tu nie polecam rzucania się na głeboką wodę i zakup a900.
A580 względem a550 ma więcej zalet fotograficznych, niż może się to wydawać. Już to wymieniałem, ale widzę, że nie wszyscy doczytali. Szybszy AF! Więcej czujników. 3 czujniki krzyżowe (vs. 1), iso: 100 - 25 600, podgląd głębi ostrości, niższe szumy na wysokich ISO. Panorama, HDR 6EV itd.
To są rzeczy, za które warto dopłacić - zwłaszcza, że a580 już staniała (podatek od nowości :P ). Ale jak wiadomo, to nie nasze pieniądze. RedDragon musi zdecydować co chce zrobić :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
spolRedDragon1tivhr
Początkujący

DZIĘKI, DZIĘI WSZYSTKIM :c37

MUSZĘ SIĘ POWAZNIE ZASTANOWIĆ PRZEZ WEEKEND

DAM ZNAĆ CO WYBRAŁEM ;-)

POZDRAWIAM BRAĆ "ALFOWĄ"

:c56

spolRedDragon1tivhr
Początkujący

Przeanalizowałem swoje umiejętności oraz możliwości finansowe i kierując się rozumem, a nie sercem zakupiłem A500

OFICJALNIE MIŁO MI SIĘ ZNALEŹĆ W KLUBIE :c56

W tym miejscu ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH I BOGATYCH W ZDJĘCIA ŚWIĄT :c2