anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aparat SLT-A35K Nie włącza się ;(

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
Aleksandra.Brzuska
Początkujący

Aparat SLT-A35K Nie włącza się ;(

Podczas robienia zdjęć wyłączył się. Myślałam, ze to bateria padła. Naładow

Alam i zero reakcji a w piatek zajęcia mam. Miał ktoś podobnie? Aparat nie

Ma nawet roku... ;(

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,

ja się z taką sytuacją nie spotkałem. Jeśli masz możliwość sprawdzić inny akumulator (np.inny użytkownik aparatu z taką baterią), to będzie najszybszy sposób na zdiagnozowanie czy padł właśnie akumulator, czy aparat.

Niemniej jednak polecam w miarę możliwości wysłanie aparatu do autoryzowanego serwisu. Poniżej podaję dane kontaktowe:

Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video

ul. Żytnia 15

01-014 Warszawa

tel. (22) 379 20 90

www.e-csi.pl

info@e-csi.pl

Jeśli aparat jest na gwarancji (a piszesz, że ma zaledwie rok, więc jeśli aparat kupiony w PL, to gwarancja jeszcze jest), a naprawa będzie gwarancyjna, koszt przesyłki wskazanym kurierem poniesie serwis/SONY.


Pozdrawiam,

kris

Message was edited by: kris..

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,

ja się z taką sytuacją nie spotkałem. Jeśli masz możliwość sprawdzić inny akumulator (np.inny użytkownik aparatu z taką baterią), to będzie najszybszy sposób na zdiagnozowanie czy padł właśnie akumulator, czy aparat.

Niemniej jednak polecam w miarę możliwości wysłanie aparatu do autoryzowanego serwisu. Poniżej podaję dane kontaktowe:

Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video

ul. Żytnia 15

01-014 Warszawa

tel. (22) 379 20 90

www.e-csi.pl

info@e-csi.pl

Jeśli aparat jest na gwarancji (a piszesz, że ma zaledwie rok, więc jeśli aparat kupiony w PL, to gwarancja jeszcze jest), a naprawa będzie gwarancyjna, koszt przesyłki wskazanym kurierem poniesie serwis/SONY.


Pozdrawiam,

kris

Message was edited by: kris..

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Aleksandra.Brzuska
Początkujący

Dzieki za informacje. paragon znalazlam i jutro go zawioze.

Pozdrawiam Ola

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Życzę szybkiego powrotu aparatu!
Myślę, że i Ty będziesz mogła dołączyć swoim zadowoleniem do grona osób zadowolonych:
https://www.sony.pl/discussions/message/856310#856310

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Jacobk
Poszukiwacz

Witam,


Stało mi się dokładnie to samo z moim A33. Podczas robienia zdjęć (zaraz po zrobieniu fotki) nagle wyłaczył się i już nie zaskoczył. Nie jest to wina baterii bo mam dwie i obie były naładowane.


Drugi problem (co prawda pikuś w porównaniu do pierwszego), to od jakiegoś czasu bardzo dużo zdjęć wychodzi mi niewyraźnych mimo dobrego światła (zdjęcia z wczasów, lub z lampą HVL43). Obiektyw mam SAL 16-105.

Aparat ma trochę ponad dwa lata i na początku 90% fotek było idealnych. Teraz muszę dobrze wybierać zdjęcia nadające się na papier...

Nie zmieniłem jekoś sposobu wykonywania zdjęć, jedynie co, to wgrałem nowy soft do aparatu -ale czy to może być przyczyna?


Pomóżcie co robić...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,


by rozwiązać Twój drugi problem, potrzebne są zdjęcia przykładowe. Trudno ocenić co jest powodem zmiany jakości zdjęć na podstawie lakonicznego opisu, dlatego czekam na zdjęcia.


Pozdrawiam,

kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Jacobk
Poszukiwacz

Witaj,


Zdjęcia prześlę jak tylko uruchomię aparat. Nie wiesz czasem co było przyczyną usterki u P. Aleksandry?

Bez serwisu pewnie się nie obejdzie?


Pozdrawiam

Jacob

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Nie wiem, ale jestem przekonany, że jeśli to nie jest kwestia zasilania, to bez serwisu się nie obejdzie. Dane podałem wyżej.


Szkoda, że nie masz takich zdjęć na dysku lub na karcie, może ja, moze ktoś inny znalazł by źródło Twoich problemów.


Pozdrawiam,

kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer