anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aplikacje do Sony A7 III

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
pietrola
Poszukiwacz

Aplikacje do Sony A7 III

Czyżby firma Sony nie przygotowała żadnej aplikacji w PlayMemories Camera Apps którą można stosować w Sony A7 III ? Na liście urządzeń nie widać aparatu..

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@pietrola  napisał(a):

Czy to kwestia czasu..?

 


Nie liczyłbym na zmiany w tej materii. W tym wypadku to nie tylko sprawa oprogramowania. 

 

Pozdrowienia

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

A7III, podobnie jak A9, A7RIII niestety nie wspiera Playmemories Camera Apps. 

 

Pozdrowienia :slight_smile:

profile.country.PL.title
pietrola
Poszukiwacz

Czy to kwestia czasu..?

 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@pietrola  napisał(a):

Czy to kwestia czasu..?

 


Nie liczyłbym na zmiany w tej materii. W tym wypadku to nie tylko sprawa oprogramowania. 

 

Pozdrowienia

profile.country.PL.title
Michal2512
Poszukiwacz

To dziwne, ponieważ sam aparat na wyświetlaczu podczas podłączania do PC wyświetla link do strony PlayMemories App. A mam najnowszy firmware (4.0.1), więc gdyby chcieli z tego zrezygnować to chyba usunęliby tą "reklamę". Jestem od kilku dni "nie"szczęśliwym posiadaczem tego aparatu. Kupiłem go jako tańszą alternatywę dla A7SIII z zamiarem zastosowania twich'a OpenMemmories do odblokowania limitu nagrywania. No i okazało się , że od jakiegoś czasu już nie da się tego zainstalować podobnie jak żadnej inne aplikacji. Na moje nieszczęście pośpieszyłem się i wyciąłem kody z pudełek aby uzyskać cashback (na tamtą chwilę byłem przekonany , że da się zainstalować tweach'a) i zostałem z aparatem, którego nie wykorzystam do celów, do których był zakupiony.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Michal2512  napisał(a):

No i okazało się , że od jakiegoś czasu już nie da się tego zainstalować podobnie jak żadnej inne aplikacji. Na moje nieszczęście pośpieszyłem się i wyciąłem kody z pudełek aby uzyskać cashback (na tamtą chwilę byłem przekonany , że da się zainstalować tweach'a) i zostałem z aparatem, którego nie wykorzystam do celów, do których był zakupiony.


Sony A7III nie wspiera PMCA od daty wydania aparatu (minęło już ponad 3 lata).  Chyba dość czasu, żeby przed zakupem zweryfikować pewne istotne kwestie na tym forum, bądź na jakimkolwiek innym. 

 

profile.country.PL.title
radoslawo
Poszukiwacz

Tak się w sumie zastanawiam dlaczego Sony wyrzuciło tą funkcjonalność? Mogli sobie dorabiać jeszcze jakieś pieniądze, podnosiło to funkcjonalność aparatu i marketingowo również przyciągało.