anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gwarancja

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Gwarancja

Jestem nowym posiadaczem Sony A350 i zaproponowano mi w sklepie żebym przedłużył sobie gwarancje na 5 lat za około 300zł. Warto ją wykupić czy dać sobie spokój :question:

172 ODPOW. 172
profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz

Czy to prawda, że Serwis extra (czyli do 3 i do 5 lat) można wykupić tylko przez 90 dni od daty zakupu? Przeglądam regulamin i nigdzie tego nie wyczytałem.

profile.country.pl_PL.title
foni-r
Nowicjusz

Witam.
Eee!
Chyba nic się nie zmieniło?
Jak sobie przypominam gwarancje można było wykupić przez 12cie miesięcy.

Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz

:( oby.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Regulamin usług nie jest objęty tajemnicą :smileyarrow:

http://www.sony.pl/res/attachment/file/ ... 788387.pdf" target="_blank" target="_blank

Można tam wyczytać:
"Umowa powinna być zawarta nie później, niż przed upływem okresu gwarancji udzielanej przez Sony"

Natomiast w Regulaminie Serwis Extra dla telewizorów mamy już te 90 dni
http://www.sony.pl/res/attachment/file/ ... 793841.pdf" target="_blank" target="_blank

"Umowa powinna być zawarta nie później, niż przed upływem okresu 90 dni po dacie zakupu
produktu"

Zawsze zostaje najprostsza, acz coraz rzadziej wykorzystywana opcja - telefon do Sony Centre.

profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz

Nie czytałem pdf'a serwisu extra dla telewizorków. Czytałem ten dla pozostałych.
Napisałem mail'a do Sony. Zobaczymy :)

Ruda------
Początkujący

Ja w tym roku wykupiłam gwarancję extra. Było to w lipcu,a normalna 12-miesięczna gwarancja kończyła mi się w sierpniu. Nikt żadnych problemów pod tym względem nie robił. Więc chyba dalej można ją zamówić w ciągu roku od zakupu aparatu.

profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz

A czy jeśli aparat zakupiło się u autoryzowanego dystrybutora Sony, to można formalności dopełnić w Sony Centre?

Ruda------
Początkujący

Osobiście załatwiałam to droga internetową, ale z tego co czytałam to można.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

A czy jeśli aparat zakupiło się u autoryzowanego dystrybutora Sony, to można formalności dopełnić w Sony Centre?


Ja kupiłem swoją A700 w MM, a gwarancję Extra wykupiłem w SC w Katowicach, na Uniwersyteckiej.

profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz

Dzięki :)